Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CY62157H30-45BVXIT |
| LIXINC Part # | CY62157H30-45BVXIT |
| Producent | Cypress Semiconductor |
| Kategoria | obwody scalone › pamięć |
| Opis | IC SRAM 8MBIT PARALLEL 48VFBGA |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CY62157H30-45BVXIT Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CY62157H30-45BVXIT |
| Marka: | Cypress Semiconductor |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pamięć |
| Producent: | Cypress Semiconductor |
| seria: | MoBL® |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Obsolete |
| rodzaj pamięci: | Volatile |
| formacie pamięci: | SRAM |
| technologia: | SRAM - Asynchronous |
| rozmiar pamięci: | 8Mb (512K x 16) |
| interfejs pamięci: | Parallel |
| częstotliwość zegara: | - |
| czas cyklu zapisu - słowo, strona: | 45ns |
| czas dostępu: | 45 ns |
| napięcie zasilające: | 2.2V ~ 3.6V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 48-VFBGA |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 48-VFBGA (6x8) |
| S29GL128P11FFI013 | IC FLASH 128MBIT PARALLEL 64FBGA | 965 Więcej na zamówienie |
|
| STK22C48-SF45 | IC NVSRAM 16KBIT PARALLEL 28SOIC | 916 Więcej na zamówienie |
|
| IS43TR81280B-15GBL | IC DRAM 1GBIT PARALLEL 78TWBGA | 899 Więcej na zamówienie |
|
| 7140LA35P | IC SRAM 8KBIT PARALLEL 48DIP | 972 Więcej na zamówienie |
|
| MT48LC8M16A2P-7E IT:G | IC DRAM 128MBIT PAR 54TSOP II | 930 Więcej na zamówienie |
|
| MT48LC8M8A2P-75 IT:G | IC DRAM 64MBIT PAR 54TSOP II | 938 Więcej na zamówienie |
|
| MTFC4GLGDM-AIT Z TR | IC FLASH 32GBIT MMC 153TFBGA | 847 Więcej na zamówienie |
|
| 71321SA25PF8 | IC SRAM 16KBIT PARALLEL 64TQFP | 892 Więcej na zamówienie |
|
| IS61LP6436A-133TQ-TR | IC SRAM 2MBIT PARALLEL 100TQFP | 917 Więcej na zamówienie |
|
| STK14CA8-RF25ITR | IC NVSRAM 1MBIT PARALLEL 48SSOP | 826 Więcej na zamówienie |
|
| S25FL129P0XMFV003M | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 16SOIC | 910 Więcej na zamówienie |
|
| AT49BV162AT-70TU | IC FLASH 16MBIT PARALLEL 48TSOP | 895 Więcej na zamówienie |
|
| MT46V64M8BN-6 IT:F TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 60FBGA | 829 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10938 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.