Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | IS42S32160F-6TL-TR |
| LIXINC Part # | IS42S32160F-6TL-TR |
| Producent | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Kategoria | obwody scalone › pamięć |
| Opis | IC DRAM 512MBIT PAR 86TSOP II |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | IS42S32160F-6TL-TR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | IS42S32160F-6TL-TR |
| Marka: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pamięć |
| Producent: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| rodzaj pamięci: | Volatile |
| formacie pamięci: | DRAM |
| technologia: | SDRAM |
| rozmiar pamięci: | 512Mb (16M x 32) |
| interfejs pamięci: | Parallel |
| częstotliwość zegara: | 167 MHz |
| czas cyklu zapisu - słowo, strona: | - |
| czas dostępu: | 5.4 ns |
| napięcie zasilające: | 3V ~ 3.6V |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 86-TSOP II |
| CAT28F512HI-90 | IC FLASH 512KBIT PARALLEL 32TSOP | 1854 Więcej na zamówienie |
|
| 24AA08HT-I/ST | IC EEPROM 8KBIT I2C 8TSSOP | 958 Więcej na zamówienie |
|
| M95040-DRMN8TP/K | IC EEPROM 4KBIT SPI 20MHZ 8SO | 2921 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C0831AV-133BBI | DUAL-PORT SRAM, 128KX18, 4NS | 1006 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C1019CV33-12ZXCT | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32TSOP II | 905 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C1361C-133AXC | NO WARRANTY | 1297 Więcej na zamówienie |
|
| CYD09S72V-133BBI | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 484FBGA | 1749 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C1370BV25-133AC | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 989 Więcej na zamówienie |
|
| S25FL128LDPMFI000 | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 16SOIC | 972 Więcej na zamówienie |
|
| MB85RS16NPN-G-AMEWE1 | IC FRAM 16KBIT SPI 20MHZ 8SON | 973 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C168A-35PC | STANDARD SRAM, 4KX4, 35NS, CMOS | 15745 Więcej na zamówienie |
|
| IS43R86400E-6TLI-TR | IC DRAM 512MBIT PAR 66TSOP II | 950 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C1565KV18-550BZXC | NO WARRANTY | 988 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10815 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.26500 | $11.265 |
| 1500 | $11.26500 | $16897.5 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.