Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 25C160-I/SN |
| LIXINC Part # | 25C160-I/SN |
| Producent | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | obwody scalone › pamięć |
| Opis | IC EEPROM 16KBIT SPI 3MHZ 8SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 25C160-I/SN Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 25C160-I/SN |
| Marka: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pamięć |
| Producent: | Roving Networks / Microchip Technology |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| rodzaj pamięci: | Non-Volatile |
| formacie pamięci: | EEPROM |
| technologia: | EEPROM |
| rozmiar pamięci: | 16Kb (2K x 8) |
| interfejs pamięci: | SPI |
| częstotliwość zegara: | 3 MHz |
| czas cyklu zapisu - słowo, strona: | 5ms |
| czas dostępu: | - |
| napięcie zasilające: | 4.5V ~ 5.5V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SOIC |
| MT58L64L18FT-8.5 | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 100TQFP | 827 Więcej na zamówienie |
|
| S26KL128SDABHM030 | IC FLASH 128MBIT PARALLEL 24FBGA | 982 Więcej na zamówienie |
|
| 24LC64T-E/SN | IC EEPROM 64KBIT I2C 8SOIC | 4241 Więcej na zamówienie |
|
| IS61WV5128EDBLL-10TLI | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II | 895 Więcej na zamówienie |
|
| IS64LF12836A-7.5B3LA3 | IC SRAM 4.5MBIT PAR 165TFBGA | 827 Więcej na zamówienie |
|
| BR24G32FJ-3GTE2 | IC EEPROM 32KBIT I2C 8SOPJ | 905 Więcej na zamówienie |
|
| CAT24C03VP2I-GT3 | IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8TDFN | 36936 Więcej na zamówienie |
|
| S29GL064N90FAI040 | IC FLASH 64MBIT PARALLEL 64FBGA | 897 Więcej na zamówienie |
|
| 28C17A-15I/L | 16K (2K X 8) CMOS EEPROM | 819 Więcej na zamówienie |
|
| CY7S1041G30-10BVXIT | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 48VFBGA | 962 Więcej na zamówienie |
|
| M25P20-VMN6PB | IC FLASH 2MBIT SPI 75MHZ 8SO | 954 Więcej na zamówienie |
|
| FM24CL64B-GTR | IC FRAM 64KBIT I2C 1MHZ 8SOIC | 830 Więcej na zamówienie |
|
| 23A512T-E/ST | IC SRAM 512KBIT SPI/QUAD 8TSSOP | 962 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10812 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.87000 | $0.87 |
| 25 | $0.83998 | $20.9995 |
| 100 | $0.80649 | $80.649 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.