Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CY7C09279V-7AXC |
| LIXINC Part # | CY7C09279V-7AXC |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › pamięć |
| Opis | DUAL-PORT SRAM, 32KX16, 7.5NS, C |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CY7C09279V-7AXC Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CY7C09279V-7AXC |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pamięć |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Active |
| rodzaj pamięci: | Volatile |
| formacie pamięci: | SRAM |
| technologia: | SRAM - Dual Port, Synchronous |
| rozmiar pamięci: | 512Kb (32K x 16) |
| interfejs pamięci: | Parallel |
| częstotliwość zegara: | 83 MHz |
| czas cyklu zapisu - słowo, strona: | - |
| czas dostępu: | 7.5 ns |
| napięcie zasilające: | 3V ~ 3.6V |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 100-LQFP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 100-TQFP (14x14) |
| AT24C512-10TU-2.7 | IC EEPROM 512KBIT I2C 8TSSOP | 1735 Więcej na zamówienie |
|
| S25FL128SAGNFI001 | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSON | 7076 Więcej na zamówienie |
|
| IS61DDP2B22M18A-400M3L | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165LFBGA | 843 Więcej na zamówienie |
|
| 71V35761SA166BGG8 | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA | 999 Więcej na zamówienie |
|
| 93LC56AX-E/SN | IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8SOIC | 852 Więcej na zamówienie |
|
| 71V3556SA100BQGI8 | IC SRAM 4.5MBIT PAR 165CABGA | 817 Więcej na zamówienie |
|
| SST25VF010A-33-4C-QAE-T | IC FLASH 1MBIT SPI 33MHZ 8WSON | 2883 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C1051H30-10BV1XET | IC SRAM 8MBIT PARALLEL 48VFBGA | 988 Więcej na zamówienie |
|
| MT58L128L32D1T-10 | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 100TQFP | 999 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C10612GE30-10ZSXIT | IC SRAM 16MBIT PAR 54TSOP II | 800 Więcej na zamówienie |
|
| W632GG8NB11I | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 78VFBGA | 869 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C1650KV18-450BZC | IC SRAM 144MBIT PARALLEL 165FBGA | 1066 Więcej na zamówienie |
|
| LE24512AQF-AH | IC EEPROM 512KBIT I2C VSON8K | 23460912 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11253 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $52.92000 | $52.92 |
| 10 | $47.63299 | $476.3299 |
| 25 | $46.59453 | $1164.86325 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.