Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | GVT71128D32T-7 |
| LIXINC Part # | GVT71128D32T-7 |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › pamięć |
| Opis | IC SRAM 4MBIT 66MHZ |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | GVT71128D32T-7 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | GVT71128D32T-7 |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pamięć |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | GVT71128D32 |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Obsolete |
| rodzaj pamięci: | Volatile |
| formacie pamięci: | SRAM |
| technologia: | SRAM |
| rozmiar pamięci: | 4Mb (128K x 32) |
| interfejs pamięci: | - |
| częstotliwość zegara: | 66 MHz |
| czas cyklu zapisu - słowo, strona: | - |
| czas dostępu: | 7 ns |
| napięcie zasilające: | 3.3V |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 100-TQFP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| FM24C09UFN | IC EEPROM 8KBIT I2C 400KHZ 8DIP | 823 Więcej na zamówienie |
|
| S29NS512P0PBJW003 | FLASH, 32MX16, 80NS, PBGA64 | 1644 Więcej na zamówienie |
|
| CY27H010-55WC | UVPROM, 128KX8, 55NS CDIP32 | 2209 Więcej na zamówienie |
|
| SST39VF802C-70-4I-EKE-T | IC FLASH 8MBIT PARALLEL 48TSOP | 931 Więcej na zamówienie |
|
| AT24HC02C-SSHM-B | IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8SOIC | 2435 Więcej na zamówienie |
|
| CY14B104L-BA20XI | IC NVSRAM 4MBIT PARALLEL 48FBGA | 1112 Więcej na zamówienie |
|
| S25HS512TFABHI010 | IC FLASH 512MBIT SPI/QUAD 24BGA | 1486 Więcej na zamówienie |
|
| BR24C04-MN6TP | IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8SO | 5130 Więcej na zamówienie |
|
| IS43DR16320C-3DBI-TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 84TWBGA | 813 Więcej na zamówienie |
|
| M48Z18-100PC1 | IC NVSRAM 64KBIT PAR 28PCDIP | 1316 Więcej na zamówienie |
|
| S25FL256LDPMFI000 | IC FLASH 256MBIT SPI/QUAD 16SOIC | 809 Więcej na zamówienie |
|
| 71V256SA12YG | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOJ | 1413 Więcej na zamówienie |
|
| SST26VF016BT-80E/SN | IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC | 890 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 12983 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.71000 | $1.71 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.