Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 71V416S15BEGI8 |
| LIXINC Part # | 71V416S15BEGI8 |
| Producent | Renesas Electronics America |
| Kategoria | obwody scalone › pamięć |
| Opis | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 48CABGA |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 71V416S15BEGI8 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 71V416S15BEGI8 |
| Marka: | Renesas Electronics America |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pamięć |
| Producent: | Renesas Electronics America |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| rodzaj pamięci: | Volatile |
| formacie pamięci: | SRAM |
| technologia: | SRAM - Asynchronous |
| rozmiar pamięci: | 4Mb (256K x 16) |
| interfejs pamięci: | Parallel |
| częstotliwość zegara: | - |
| czas cyklu zapisu - słowo, strona: | 15ns |
| czas dostępu: | 15 ns |
| napięcie zasilające: | 3V ~ 3.6V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 48-TFBGA |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 48-CABGA (7x7) |
| IS43LR16320B-6BLI | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 60TFBGA | 1002 Więcej na zamówienie |
|
| 93LC56B-I/MS | IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8MSOP | 2328 Więcej na zamówienie |
|
| SST25VF016B-50-4I-S2AF | IC FLASH 16MBIT SPI 50MHZ 8SOIC | 818 Więcej na zamówienie |
|
| GS8162Z36DGD-250IV | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FPBGA | 869 Więcej na zamówienie |
|
| S29GL064N90TFI033 | IC FLASH 64MBIT PARALLEL 48TSOP | 870 Więcej na zamówienie |
|
| CY14B101Q2A-SXI | IC NVSRAM 1MBIT SPI 40MHZ 8SOIC | 1712 Więcej na zamówienie |
|
| CY62146EV30LL-45ZSXI | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II | 1354 Więcej na zamówienie |
|
| AS7C1025B-12JCN | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ | 820 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C1062GN30-10BGXI | IC SRAM 16MBIT PARALLEL 119PBGA | 969 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C1061GE30-10BV1XIT | IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48VFBGA | 804 Więcej na zamówienie |
|
| IS25LP128-JLLE | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSON | 4211 Więcej na zamówienie |
|
| MX25L6406EZNI-12GF | IC FLASH 64MBIT SPI 86MHZ 8WSON | 919 Więcej na zamówienie |
|
| CAT24C03WI-G | IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8SOIC | 17227 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10975 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.34600 | $6.346 |
| 2000 | $5.75833 | $11516.66 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.