Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 25LC160AT-I/SN |
| LIXINC Part # | 25LC160AT-I/SN |
| Producent | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | obwody scalone › pamięć |
| Opis | IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 25LC160AT-I/SN Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 25LC160AT-I/SN |
| Marka: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pamięć |
| Producent: | Roving Networks / Microchip Technology |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Not For New Designs |
| rodzaj pamięci: | Non-Volatile |
| formacie pamięci: | EEPROM |
| technologia: | EEPROM |
| rozmiar pamięci: | 16Kb (2K x 8) |
| interfejs pamięci: | SPI |
| częstotliwość zegara: | 10 MHz |
| czas cyklu zapisu - słowo, strona: | 5ms |
| czas dostępu: | - |
| napięcie zasilające: | 2.5V ~ 5.5V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SOIC |
| 71V65703S85BGGI | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 119PBGA | 816 Więcej na zamówienie |
|
| S34MS02G100BHI003 | IC FLASH 2GBIT PARALLEL 63BGA | 968 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C1021B-15ZXC | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 44TSOP II | 892 Więcej na zamówienie |
|
| IS61QDPB42M36A1-500M3L | IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165LFBGA | 862 Więcej na zamówienie |
|
| N25Q064A13EF8A0E | IC FLSH 64MBIT SPI 108MHZ 8VDFPN | 1120 Więcej na zamówienie |
|
| AS4C2M32D1A-5BCN | IC DRAM 64MBIT PARALLEL 144LFBGA | 851 Więcej na zamówienie |
|
| GS8160Z18DGT-250I | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 896 Więcej na zamówienie |
|
| 71V65603S150BQG | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165CABGA | 925 Więcej na zamówienie |
|
| FM93C86ALM8X | EEPROM, 1KX16, SERIAL, CMOS | 5436 Więcej na zamówienie |
|
| MT58L512Y36DT-10 | CACHE SRAM, 512KX36, 5NS PQFP100 | 1962 Więcej na zamówienie |
|
| CY62127BVLL-70BKI | SRAM 1 MEG (64K X 16-BIT) | 3194 Więcej na zamówienie |
|
| CAT24AA04WI-GT3 | IC EEPROM 4KBIT I2C 1MHZ 8SOIC | 6849 Więcej na zamówienie |
|
| 93LC56CT-I/ST | IC EEPROM 2KBIT SPI 3MHZ 8TSSOP | 932 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11323 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.56000 | $0.56 |
| 3300 | $0.47380 | $1563.54 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.