Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | IS43DR16160B-37CBLI |
| LIXINC Part # | IS43DR16160B-37CBLI |
| Producent | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Kategoria | obwody scalone › pamięć |
| Opis | IC DRAM 256MBIT PAR 84TWBGA |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | IS43DR16160B-37CBLI Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | IS43DR16160B-37CBLI |
| Marka: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pamięć |
| Producent: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| seria: | - |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| rodzaj pamięci: | Volatile |
| formacie pamięci: | DRAM |
| technologia: | SDRAM - DDR2 |
| rozmiar pamięci: | 256Mb (16M x 16) |
| interfejs pamięci: | Parallel |
| częstotliwość zegara: | 266 MHz |
| czas cyklu zapisu - słowo, strona: | 15ns |
| czas dostępu: | 500 ps |
| napięcie zasilające: | 1.7V ~ 1.9V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 84-TFBGA |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 84-TWBGA (8x12.5) |
| CY7C1464AV33-167BGI | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 209FBGA | 1213 Więcej na zamówienie |
|
| FM27C010V120 | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 2302 Więcej na zamówienie |
|
| RM24EP64C-BSNC-B | IC CBRAM 64KBIT I2C 750KHZ 8SOIC | 910 Więcej na zamówienie |
|
| 25AA320AT-I/ST | IC EEPROM 32KBIT SPI 8TSSOP | 2801 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C1011CV33-15AI | STANDARD SRAM, 128KX16 | 1564 Więcej na zamówienie |
|
| AT27BV1024-90JU | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 44PLCC | 1229 Więcej na zamówienie |
|
| S29GL512S10FAI020 | IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64BGA | 961 Więcej na zamówienie |
|
| 25AA020A-I/ST | IC EEPROM 2KBIT SPI 10MHZ 8TSSOP | 899 Więcej na zamówienie |
|
| R1LP5256ESA-7SR#B0 | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP | 2369 Więcej na zamówienie |
|
| IS42S16320D-7BL-TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 54TFBGA | 892 Więcej na zamówienie |
|
| IS43LD32640B-18BPL | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 168VFBGA | 972 Więcej na zamówienie |
|
| S34MS04G204TFI010 | IC FLASH 4GBIT PARALLEL 48TSOP I | 2435 Więcej na zamówienie |
|
| CY14B256L-SP35XI | IC NVSRAM 256KBIT PAR 48SSOP | 2393 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10835 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.99000 | $4.99 |
| 10 | $4.55013 | $45.5013 |
| 25 | $4.46359 | $111.58975 |
| 50 | $4.43313 | $221.6565 |
| 209 | $3.97677 | $831.14493 |
| 418 | $3.96146 | $1655.89028 |
| 627 | $3.71419 | $2328.79713 |
| 1045 | $3.55613 | $3716.15585 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.