Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MXD1210CSA+T |
| LIXINC Part # | MXD1210CSA+T |
| Producent | Maxim Integrated |
| Kategoria | obwody scalone › pamięć - kontrolery |
| Opis | IC CNTRLR NVRAM 8-SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MXD1210CSA+T Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MXD1210CSA+T |
| Marka: | Maxim Integrated |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pamięć - kontrolery |
| Producent: | Maxim Integrated |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ kontrolera: | Nonvolatile RAM |
| napięcie zasilające: | 4.75V ~ 5.5V |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SOIC |
| DS1312+ | IC CONTROLLER NV BW & RST 8DIP | 3565 Więcej na zamówienie |
|
| UPD48288209FF-EF25-DW1-E2 | DDR DRAM, 32MX9 | 23713 Więcej na zamówienie |
|
| DS1210S+ | NONVOLATILE CONTROLLER CHIP | 17743 Więcej na zamówienie |
|
| DP84T22V-25 | MEMORY CONTROLLER, CMOS, PQCC84 | 1298 Więcej na zamówienie |
|
| DS1210+ | NONVOLATILE CONTROLLER CHIP | 33125 Więcej na zamówienie |
|
| DS1218+ | DS1218 NONVOLATILE CONTROLLER | 848 Więcej na zamówienie |
|
| TMS44165-80DZ | FAST PAGE DRAM, 256KX16, 80NS0 | 2115 Więcej na zamówienie |
|
| SB82437MX | DRAM CONTROLLER, 128M X 8 | 2343 Więcej na zamówienie |
|
| DS1211S/T&R | MICROPROCESSOR CIRCUIT, CMOS, PD | 1946 Więcej na zamówienie |
|
| V96BMC-40LP | DRAM CONTROLLER, 64M X 8 | 2230 Więcej na zamówienie |
|
| TMS45169-70DZ | EDO DRAM, 256KX16, 70NS PDSO40 | 1281 Więcej na zamówienie |
|
| P82C08-8 | DRAM CONTROLLER, 1M X 8 PDIP48 | 801 Więcej na zamówienie |
|
| AM2964B/BQA | DYNAMIC MEMORY CONTROLLER | 910 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10844 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.68000 | $4.68 |
| 2500 | $4.14514 | $10362.85 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.