Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | DM74LS257BN |
| LIXINC Part # | DM74LS257BN |
| Producent | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | obwody scalone › logika - przełączniki sygnałowe, multipleksery, dekodery |
| Opis | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16DIP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | DM74LS257BN Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | DM74LS257BN |
| Marka: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | logika - przełączniki sygnałowe, multipleksery, dekodery |
| Producent: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| seria: | 74LS |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Obsolete |
| typ: | Multiplexer |
| okrążenie: | 4 x 2:1 |
| niezależne obwody: | 1 |
| prąd - wyjście wysokie, niskie: | 2.6mA, 24mA |
| źródło zasilania napięciem: | Single Supply |
| napięcie zasilające: | 4.75V ~ 5.25V |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| typ mocowania: | Through Hole |
| opakowanie / etui: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-PDIP |
| MC74LCX258DG | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 891 Więcej na zamówienie |
|
| SY58017UMI-TR | IC MULTIPLEXER 1 X 2:1 16MLF | 960 Więcej na zamówienie |
|
| SY89540UMI | IC CROSSPOINT SW 1 X 4:4 44MLF | 814 Więcej na zamówienie |
|
| MM74HC139N | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16DIP | 863 Więcej na zamówienie |
|
| HCF4512M013TR | IC DATA SELECT/MULTPL 1X8:1 16SO | 889 Więcej na zamówienie |
|
| PI90LV044LE | IC CROSSPOINT SW 2 X 2:2 28TSSOP | 993 Więcej na zamówienie |
|
| SY10E457JZ | IC MULTIPLEXER 3 X 2:1 28PLCC | 871 Więcej na zamówienie |
|
| SN74LVC257AQDREP | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 841 Więcej na zamówienie |
|
| FSTD16211GX | IC BUS SWITCH 12 X 1:1 54FBGA | 969 Więcej na zamówienie |
|
| IDT72V70810PF8 | IC MULTIPLEXER 1 X 8:8 64TQFP | 891 Więcej na zamówienie |
|
| CBTS3306D,112 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 8SO | 909 Więcej na zamówienie |
|
| 74ACT11257NSR | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 20SO | 865 Więcej na zamówienie |
|
| IDT74CBTLV3126PGG8 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14TSSOP | 952 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10894 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.