Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MC74LVX139M |
| LIXINC Part # | MC74LVX139M |
| Producent | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | obwody scalone › logika - przełączniki sygnałowe, multipleksery, dekodery |
| Opis | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOEIAJ |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MC74LVX139M Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MC74LVX139M |
| Marka: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | logika - przełączniki sygnałowe, multipleksery, dekodery |
| Producent: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| seria: | 74LVX |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Obsolete |
| typ: | Decoder/Demultiplexer |
| okrążenie: | 1 x 2:4 |
| niezależne obwody: | 2 |
| prąd - wyjście wysokie, niskie: | 4mA, 4mA |
| źródło zasilania napięciem: | Single Supply |
| napięcie zasilające: | 2V ~ 3.6V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-SOEIAJ |
| MC74LCX258M | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOEIAJ | 863 Więcej na zamówienie |
|
| SCAN90CP02SPX | IC CROSSPOINT SW 1 X 2:2 28WQFN | 855 Więcej na zamówienie |
|
| DM74LS251N | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16DIP | 926 Więcej na zamówienie |
|
| 74AC399SC | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 870 Więcej na zamówienie |
|
| SN74AS151DRG4 | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16SOIC | 840 Więcej na zamówienie |
|
| M74HC257B1R | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16DIP | 990 Więcej na zamówienie |
|
| 74F251ASJX | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16SOP | 925 Więcej na zamówienie |
|
| SN74ALS158DR | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 960 Więcej na zamówienie |
|
| 74HC258D,653 | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SO | 951 Więcej na zamówienie |
|
| 74VHC257MTR | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SO | 988 Więcej na zamówienie |
|
| MC74VHCT257AMEL | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOEIAJ | 904 Więcej na zamówienie |
|
| MC74LVX139MEL | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOEIAJ | 994 Więcej na zamówienie |
|
| 72V70810PFG8 | IC MULTIPLEXER 1 X 8:8 64TQFP | 921 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10858 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.