Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 74AUP1G18GW,125 |
| LIXINC Part # | 74AUP1G18GW,125 |
| Producent | Nexperia |
| Kategoria | obwody scalone › logika - przełączniki sygnałowe, multipleksery, dekodery |
| Opis | IC DEMULTIPLEXER 1 X 1:2 6TSSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 74AUP1G18GW,125 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 74AUP1G18GW,125 |
| Marka: | Nexperia |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | logika - przełączniki sygnałowe, multipleksery, dekodery |
| Producent: | Nexperia |
| seria: | 74AUP |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ: | Demultiplexer |
| okrążenie: | 1 x 1:2 |
| niezależne obwody: | 1 |
| prąd - wyjście wysokie, niskie: | 4mA, 4mA |
| źródło zasilania napięciem: | Single Supply |
| napięcie zasilające: | 0.8V ~ 3.6V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 6-TSSOP |
| MM74HC138M | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOIC | 606922163 Więcej na zamówienie |
|
| 74CBTLV3125BQ,115 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14DHVQFN | 3971 Więcej na zamówienie |
|
| MC74AC258DR2 | MULTIPLEXER, AC SERIES, 4 FUNC, | 15280 Więcej na zamówienie |
|
| 74CBTLV6800QG8 | IC BUS SWITCH 24QSOP | 973 Więcej na zamówienie |
|
| MC100EP57DTG | IC DIFF DIG MULTPL 1X4:1 20TSSOP | 1774427 Więcej na zamówienie |
|
| MC9801P | MUX, 2-FUNC, 4 LINE INPUT, DTL | 993 Więcej na zamówienie |
|
| 74HC138PW,118 | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP | 2639 Więcej na zamówienie |
|
| CD4556BMT | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOIC | 1816 Więcej na zamówienie |
|
| JM54AC139BFA | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16CFLATPK | 989 Więcej na zamówienie |
|
| JM38510/33909BEA | DUAL 4-INPUT DATA SELECT/MULTIPL | 1295 Więcej na zamówienie |
|
| DG412EGE | QUAD RAIL-RAIL, SPST ANLG SWITCH | 3144 Więcej na zamówienie |
|
| 5962-9851701QFA | SN54AHCT138 3-LINE TO 8-LINE DEC | 949 Więcej na zamówienie |
|
| QS3861PAG8 | IC BUS SWITCH 10 X 1:1 24TSSOP | 6693 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10801 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08892 | $0.08892 |
| 3000 | $0.08892 | $266.76 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.