Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | TC7MB3125CFT-EL(M) |
| LIXINC Part # | TC7MB3125CFT-EL(M) |
| Producent | Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation |
| Kategoria | obwody scalone › logika - przełączniki sygnałowe, multipleksery, dekodery |
| Opis | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14TSSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | TC7MB3125CFT-EL(M) Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | TC7MB3125CFT-EL(M) |
| Marka: | Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | logika - przełączniki sygnałowe, multipleksery, dekodery |
| Producent: | Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation |
| seria: | TC7MB |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Obsolete |
| typ: | Bus Switch |
| okrążenie: | 1 x 1:1 |
| niezależne obwody: | 4 |
| prąd - wyjście wysokie, niskie: | - |
| źródło zasilania napięciem: | Single Supply |
| napięcie zasilające: | 4V ~ 5.5V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 14-TSSOP |
| 54LS298DMQB | MULTIPLEXER, LS SERIES TTL | 1123 Więcej na zamówienie |
|
| 74LVX138MTCX | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP | 2008 Więcej na zamówienie |
|
| CBTD3306D,112 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 8SO | 2825 Więcej na zamówienie |
|
| 74CBTLV3245ADWG4 | IC BUS SWITCH 8 X 1:1 20SOIC | 967 Więcej na zamówienie |
|
| CD22M3494E | IC CROSSPOINT SW 1 X 16:8 40DIP | 3037 Więcej na zamówienie |
|
| 74CBTLV3245PGG | IC BUS SWITCH 8 X 1:1 20TSSOP | 993 Więcej na zamówienie |
|
| CD74ACT153M | IC MULTIPLEXER 2 X 4:1 16SOIC | 10126 Więcej na zamówienie |
|
| CD54AC258F3A | QUAD 2-INPUT MUX | 1167 Więcej na zamówienie |
|
| QS3861QG8 | IC BUS SWITCH 10 X 1:1 24QSOP | 1909 Więcej na zamówienie |
|
| 74CBTLV3126PGG | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14TSSOP | 21592 Więcej na zamówienie |
|
| 54LS258AFMQB | MULTIPLEXER, LS SERIES | 971 Więcej na zamówienie |
|
| SN54F257J | MUX, F/FAST SERIES | 1034 Więcej na zamówienie |
|
| SN74CBT3383CDW | IC BUS FET EXCHG SW 5X2:2 24SOIC | 2056 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 14941 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.60000 | $0.6 |
| 2000 | $0.37200 | $744 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.