Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | SN74ALS841DWR |
| LIXINC Part # | SN74ALS841DWR |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › logika - zatrzaski |
| Opis | BUS DRIVER |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | SN74ALS841DWR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | SN74ALS841DWR |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | logika - zatrzaski |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | 74ALS |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Obsolete |
| typ logiczny: | D-Type Transparent Latch |
| okrążenie: | 10:10 |
| Typ wyjścia: | Tri-State |
| napięcie zasilające: | 4.5V ~ 5.5V |
| niezależne obwody: | 1 |
| czas opóźnienia - propagacja: | 7ns |
| prąd - wyjście wysokie, niskie: | 2.6mA, 24mA |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 24-SOIC |
| 74FCT162373TPV | FAST 16-BIT TRANSPARENT LATCHES | 2489 Więcej na zamówienie |
|
| CD4044BD3 | CMOS QUAD NAND R/S LATCH | 991 Więcej na zamówienie |
|
| MAX834EUK-T | LATCHING VOLTAGE MONITORS | 118123 Więcej na zamówienie |
|
| MC74VHCT259AD | DECODER/DRIVER | 804 Więcej na zamówienie |
|
| MC74LVX259DR2 | D LATCH | 5950 Więcej na zamówienie |
|
| 74HCT259PW-Q100,11 | IC LATCH 8BIT ADDRESS 16TSSOP | 873 Więcej na zamówienie |
|
| 74AHC373D,112 | IC OCTAL D TRANSP LATCH 20SOIC | 869 Więcej na zamówienie |
|
| 74LV259N,112 | D LATCH, LV/LV-A/LVX/H SERIES | 1968 Więcej na zamówienie |
|
| 9314PC | D LATCH, 1-FUNC, 4-BIT, TTL | 17150 Więcej na zamówienie |
|
| CD4724BFX | CMOS 8-BIT ADDRESSABLE LATCH | 1261 Więcej na zamówienie |
|
| 54LS375DMQB | D LATCH, LS SERIES TTL | 2010 Więcej na zamówienie |
|
| 54LS256DM | D LATCH, 2 FUNC, 4 BIT, TTL, CDI | 1454 Więcej na zamówienie |
|
| SN74HCT573DWR | IC OCT D TRANSP LATCH 20-SOIC | 11882 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10970 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.04000 | $4.04 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.