Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | NL17SG32CMUTCG |
| LIXINC Part # | NL17SG32CMUTCG |
| Producent | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | obwody scalone › logika - bramki i falowniki |
| Opis | IC GATE OR 1CH 2-INP 6UDFN |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | NL17SG32CMUTCG Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | NL17SG32CMUTCG |
| Marka: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | logika - bramki i falowniki |
| Producent: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| seria: | MiniGate™ |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Obsolete |
| typ logiczny: | OR Gate |
| liczba obwodów: | 1 |
| liczba wejść: | 2 |
| cechy: | - |
| napięcie zasilające: | 0.9V ~ 3.6V |
| prąd - spoczynkowy (max): | 500 nA |
| prąd - wyjście wysokie, niskie: | 8mA, 8mA |
| poziom logiczny - niski: | - |
| poziom logiki - wysoki: | - |
| max opóźnienie propagacji @ v, max cl: | 4.4ns @ 3.3V, 30pF |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 6-UDFN (1x1) |
| opakowanie / etui: | 6-UFDFN |
| 74S132PC | NAND GATE, TTL, PDIP14 | 8615 Więcej na zamówienie |
|
| MC74F10N | NAND GATE, F/FAST SERIES, 3 FUNC | 10547 Więcej na zamówienie |
|
| SN74LVC86AMDREP | IC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOIC | 839 Więcej na zamówienie |
|
| 74HCT02PW-Q100,118 | IC GATE NOR 4CH 2-INP 14TSSOP | 3029 Więcej na zamówienie |
|
| 74LV08PW,112 | IC GATE AND 4CH 2-INP 14TSSOP | 855 Więcej na zamówienie |
|
| SN74ALVC08DGVR | IC GATE AND 4CH 2-INP 14TVSOP | 50573 Więcej na zamówienie |
|
| MC10H211L | IC GATE NOR 2CH 3-INP 16CDIP | 970 Więcej na zamówienie |
|
| NLX2G32BMX1TCG | IC GATE OR 2CH 2-INP 8ULLGA | 6957 Więcej na zamówienie |
|
| 74LVC14ADB,118 | IC INVERT SCHMITT 6CH 6IN 14SSOP | 961 Więcej na zamówienie |
|
| SN74ALS27FN | NOR GATE, TTL, PQCC20 | 7539 Więcej na zamówienie |
|
| SN74AUP2G06DSFR | IC INVERTER OD 2CH 2-INP 6SON | 130612 Więcej na zamówienie |
|
| SN54S20J | 54S20 DUAL 4-INPUT POSITIVE-NAND | 1069 Więcej na zamówienie |
|
| 74LS133PC | NAND GATE, TTL, PDIP16 | 11916 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10815 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12400 | $0.124 |
| 6000 | $ 0.12400 | $744 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.