Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | SN74S175NSRE4 |
| LIXINC Part # | SN74S175NSRE4 |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › logika - klapki |
| Opis | IC FF D-TYPE SNGL 4BIT 16SO |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | SN74S175NSRE4 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | SN74S175NSRE4 |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | logika - klapki |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | 74S |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Obsolete |
| funkcjonować: | Master Reset |
| typ: | D-Type |
| Typ wyjścia: | Complimentary |
| liczba elementów: | 1 |
| liczba bitów na element: | 4 |
| częstotliwość zegara: | 110 MHz |
| max opóźnienie propagacji @ v, max cl: | 12ns @ 5V, 15pF |
| typ wyzwalacza: | Positive Edge |
| prąd - wyjście wysokie, niskie: | 1mA, 20mA |
| napięcie zasilające: | 4.75V ~ 5.25V |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 96 mA |
| pojemność wejściowa: | - |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-SO |
| opakowanie / etui: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| 74HC109D/AUJ | IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SO | 924 Więcej na zamówienie |
|
| SY100S331JZ | IC FF D-TYPE TRPL 1BIT 28PLCC | 899 Więcej na zamówienie |
|
| 74ABT16374BDGG,512 | IC FF D-TYPE DUAL 8BIT 48TSSOP | 865 Więcej na zamówienie |
|
| MC10E451FNR2 | IC FF D-TYPE SNGL 6BIT 28PLCC | 945 Więcej na zamówienie |
|
| 74ACQ377PC | IC FF D-TYPE OCTAL 20DIP | 939 Więcej na zamówienie |
|
| CY74FCT2374ATSOCE4 | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC | 910 Więcej na zamówienie |
|
| 74ABT574AN,112 | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20DIP | 959 Więcej na zamówienie |
|
| MC100EP31DTR2 | IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 8TSSOP | 875 Więcej na zamówienie |
|
| 74ABT374AD,112 | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SO | 898 Więcej na zamówienie |
|
| CY74FCT821BTSOCTE4 | IC FF D-TYPE SNGL 10BIT 20SOIC | 868 Więcej na zamówienie |
|
| 74ACT74TTR | IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14TSSOP | 883 Więcej na zamówienie |
|
| MC10E452FNG | IC FF SNGL 5BIT 28PLCC | 855 Więcej na zamówienie |
|
| HMC841LC4B | IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 24SMT | 942 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10946 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.