Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 72V255L15TF |
| LIXINC Part # | 72V255L15TF |
| Producent | Renesas Electronics America |
| Kategoria | obwody scalone › logika - pamięć fifos |
| Opis | IC FIFO SS 8192X18 64-TQFP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 72V255L15TF Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 72V255L15TF |
| Marka: | Renesas Electronics America |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | logika - pamięć fifos |
| Producent: | Renesas Electronics America |
| seria: | 72V |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Obsolete |
| rozmiar pamięci: | 144K (8K x 18) |
| funkcjonować: | Synchronous |
| Szybkość przesyłania danych: | 66.7MHz |
| czas dostępu: | 10ns |
| napięcie zasilające: | 3 V ~ 3.6 V |
| prąd - zasilanie (maks.): | 55mA |
| kierunkowy autobus: | Uni-Directional |
| typ ekspansji: | Depth, Width |
| obsługa programowalnych flag: | Yes |
| możliwość retransmisji: | Yes |
| fwft wsparcie: | Yes |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 64-LQFP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 64-TQFP (14x14) |
| 72V811L10TFG8 | IC FIFO SYNC 512X9 10NS 64QFP | 830 Więcej na zamówienie |
|
| 72615L35J | IC FIFO BY SYNC 512X18X2 68PLCC | 972 Więcej na zamówienie |
|
| IDT7201LA35SO8 | IC MEM FIFO 512X9 35NS 28-SOIC | 962 Więcej na zamówienie |
|
| 72225LB25J8 | IC FIFO 1024X18 SYNC 25NS 68PLCC | 960 Więcej na zamówienie |
|
| IDT72T54262L5BB | IC FIFO DDR/SDR QUAD/DUAL 324BGA | 908 Więcej na zamówienie |
|
| IDT72V7280L15BB | IC FIFO 32768X36 15NS 256BGA | 933 Więcej na zamówienie |
|
| IDT7202LA12SO | IC FIFO ASYNCH 1KX9 12NS 28SOIC | 908 Więcej na zamówienie |
|
| IDT7202LA15SO | IC FIFO ASYNCH 1KX9 15NS 28SOIC | 859 Więcej na zamówienie |
|
| 72V851L10TFG8 | IC FIFO SYNC 4096X18 10NS 64QFP | 871 Więcej na zamówienie |
|
| 72235LB25JI8 | IC FIFO 2048X18 SYNC 25NS 68PLCC | 960 Więcej na zamówienie |
|
| IDT7200L15SOI8 | IC MEM FIFO 256X9 15NS 28-SOIC | 819 Więcej na zamówienie |
|
| 72T1885L5BBI | IC FIFO 32768X18 2.5V 5NS 144BGA | 882 Więcej na zamówienie |
|
| 72T1885L4-4BB | IC FIFO 32768X18 2.5V 4NS 144BGA | 854 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10940 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.