Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 72841L15PF |
| LIXINC Part # | 72841L15PF |
| Producent | Renesas Electronics America |
| Kategoria | obwody scalone › logika - pamięć fifos |
| Opis | IC FIFO SYNC 4KX9 15NS 64QFP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 72841L15PF Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 72841L15PF |
| Marka: | Renesas Electronics America |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | logika - pamięć fifos |
| Producent: | Renesas Electronics America |
| seria: | 7200 |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Obsolete |
| rozmiar pamięci: | 72K (4K x 9 x 2) |
| funkcjonować: | Synchronous |
| Szybkość przesyłania danych: | 66.7MHz |
| czas dostępu: | 10ns |
| napięcie zasilające: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| prąd - zasilanie (maks.): | 60mA |
| kierunkowy autobus: | Bi-Directional |
| typ ekspansji: | Depth, Width |
| obsługa programowalnych flag: | Yes |
| możliwość retransmisji: | No |
| fwft wsparcie: | No |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 64-LQFP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 64-TQFP (14x14) |
| 72V83L20PA8 | IC ASYNCH FIFO 1024X18 56TSSOP | 980 Więcej na zamówienie |
|
| 72265LA20TF8 | IC FIFO 8KX18 LP 20NS 64QFP | 985 Więcej na zamówienie |
|
| 72815LB15PFI8 | IC FIFO SYNC DUAL 512X18 128TQFP | 887 Więcej na zamówienie |
|
| 72281L20TF | IC FIFO 32768X18 LP 20NS 64QFP | 939 Więcej na zamówienie |
|
| 72271LA10PF8 | IC FIFO 16384X18 LP 10NS 64QFP | 899 Więcej na zamówienie |
|
| 72V841L15TFGI8 | IC FIFO SYNC 2048X18 15NS 64QFP | 822 Więcej na zamówienie |
|
| 72V201L10J | IC FIFO SYNC 256X9 10NS 32-PLCC | 956 Więcej na zamówienie |
|
| 72845LB15PF8 | IC FIFO SYNC DL 4096X18 128TQFP | 876 Więcej na zamówienie |
|
| 72255LA20TF8 | IC FIFO 8KX18 LP 20NS 64QFP | 817 Więcej na zamówienie |
|
| 7201LA12TP | IC MEM FIFO 512X9 12NS 28DIP | 928 Więcej na zamówienie |
|
| 72V221L10PF | IC FIFO SYNC 1KX9 10NS 32QFP | 988 Więcej na zamówienie |
|
| 72V3624L10PF8 | IC FIFO 512X36 10NS 128QFP | 891 Więcej na zamówienie |
|
| 7204L25JI | IC FIFO 4KX9 25NS 32PLCC | 975 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10890 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.