Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | SN74LVT16245ADL |
| LIXINC Part # | SN74LVT16245ADL |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › logika - bufory, drivery, odbiorniki, transceivery |
| Opis | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48SSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | SN74LVT16245ADL Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | SN74LVT16245ADL |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | logika - bufory, drivery, odbiorniki, transceivery |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | 74LVT |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| typ logiczny: | Transceiver, Non-Inverting |
| liczba elementów: | 2 |
| liczba bitów na element: | 8 |
| typ wejścia: | - |
| Typ wyjścia: | 3-State |
| prąd - wyjście wysokie, niskie: | 32mA, 64mA |
| napięcie zasilające: | 2.7V ~ 3.6V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 48-SSOP |
| SN74LVT244BPWE4 | IC BUF NON-INVERT 3.6V 20TSSOP | 2237 Więcej na zamówienie |
|
| 74ALVC16245MTDX | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48TSSOP | 19353966 Więcej na zamówienie |
|
| SN74ALVTHR16245LR | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48SSOP | 5599 Więcej na zamówienie |
|
| SN74HC244DW | IC BUFFER NON-INVERT 6V 20SOIC | 6567 Więcej na zamówienie |
|
| CY74FCT240CTSOC | IC BUFFER INVERT 5.25V 20SOIC | 1476 Więcej na zamówienie |
|
| SN74LS644-1N | BUS TRANSCEIVER, LS SERIES TTL | 2791 Więcej na zamówienie |
|
| CY74FCT244CTSOC | IC BUF NON-INVERT 5.25V 20SOIC | 1848 Więcej na zamówienie |
|
| SNJ54ABT373J | 54ABT373 OCTAL TRANSPARENT D-TYP | 1513 Więcej na zamówienie |
|
| DM74S241J | BUS DRIVER, 4-BIT, TTL | 17353 Więcej na zamówienie |
|
| QS74FCT2574ATZ | IC BUS INTERFACE 5V | 3482 Więcej na zamówienie |
|
| CY74FCT2240ATQC | BUS DRIVER, FCT SERIES | 4112 Więcej na zamówienie |
|
| 74ALVCH16245A4PA | 74ALVCH16245 - 3.3V CMOS 16 BIT | 4580 Więcej na zamówienie |
|
| SN74HCT541NSR | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO | 1779 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10986 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.78000 | $3.78 |
| 10 | $3.39141 | $33.9141 |
| 25 | $3.20654 | $80.1635 |
| 100 | $2.77909 | $277.909 |
| 500 | $2.36579 | $1182.895 |
| 1000 | $1.99525 | $1995.25 |
| 2500 | $1.89548 | $4738.7 |
| 5000 | $1.82423 | $9121.15 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.