Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CD74FCT646SM |
| LIXINC Part # | CD74FCT646SM |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › logika - bufory, drivery, odbiorniki, transceivery |
| Opis | IC TXRX NON-INVERT 5.25V 24SSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CD74FCT646SM Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CD74FCT646SM |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | logika - bufory, drivery, odbiorniki, transceivery |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Active |
| typ logiczny: | Transceiver, Non-Inverting |
| liczba elementów: | 1 |
| liczba bitów na element: | 8 |
| typ wejścia: | - |
| Typ wyjścia: | 3-State |
| prąd - wyjście wysokie, niskie: | 15mA, 64mA |
| napięcie zasilające: | 4.75V ~ 5.25V |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 24-SSOP |
| SN74LS367AN | IC BUFFER NON-INVERT 5.25V 16DIP | 51568 Więcej na zamówienie |
|
| QS74FCT16652TPV | IC TRANSCEIVER NON-INVERT 5V | 2317 Więcej na zamówienie |
|
| SN74ALS760DWG4 | IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC | 959 Więcej na zamówienie |
|
| 74HC4050DB,112 | IC BUFFER NON-INVERT 6V 16SSOP | 883 Więcej na zamówienie |
|
| 74AHCT2G125GD,125 | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 8XSON | 855 Więcej na zamówienie |
|
| 74LVC241AQ20-13 | IC BUFFER NON-INVERT 3.6V 20DFN | 250020880 Więcej na zamówienie |
|
| MC74HCT125ADG | IC BUFFER NON-INVERT 6V 14SOIC | 103444 Więcej na zamówienie |
|
| SN74AXC4T245QPWRQ1 | IC TRANSLATION TXRX 3.6V 16TSSOP | 2214 Więcej na zamówienie |
|
| 74AHCT1G17GVH | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SC74A | 3527 Więcej na zamówienie |
|
| MC74LCX245DWR2G | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC | 996 Więcej na zamówienie |
|
| 74AHCT1G126DBVTG4 | IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-5 | 819 Więcej na zamówienie |
|
| SN74LVC07APWG4 | IC BUF NON-INVERT 5.5V 14TSSOP | 983 Więcej na zamówienie |
|
| SN74AVCH8T245DGVR | IC TRANSLATION TXRX 3.6V 24TVSOP | 2628 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11475 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.56000 | $1.56 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.