Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | SN74LVC828ADBR |
| LIXINC Part # | SN74LVC828ADBR |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › logika - bufory, drivery, odbiorniki, transceivery |
| Opis | IC BUFFER INVERT 3.6V 24SSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | SN74LVC828ADBR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | SN74LVC828ADBR |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | logika - bufory, drivery, odbiorniki, transceivery |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | 74LVC |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Obsolete |
| typ logiczny: | Buffer, Inverting |
| liczba elementów: | 1 |
| liczba bitów na element: | 10 |
| typ wejścia: | - |
| Typ wyjścia: | 3-State |
| prąd - wyjście wysokie, niskie: | 24mA, 24mA |
| napięcie zasilające: | 1.65V ~ 3.6V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 24-SSOP |
| 100323PC | BUS DRIVER, 100K SERIES | 5556 Więcej na zamówienie |
|
| 74LVC1G07GV-Q100125 | BUFFER, LVC/LCX/Z SERIES | 275876 Więcej na zamówienie |
|
| DM74ALS245AWMX | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC | 1972 Więcej na zamówienie |
|
| MC74HCT365ADR2G | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 16SOIC | 34564 Więcej na zamówienie |
|
| SN74ABT853DW | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC | 922 Więcej na zamówienie |
|
| SN74BCT2244DW | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SOIC | 5089 Więcej na zamówienie |
|
| 5962-87631012A | SN54ACT374 OCTAL D-TYPE EDGE-TRI | 1025 Więcej na zamówienie |
|
| CD4503BEE4 | CD4503B CMOS HEX NON-INVERTING B | 3448 Więcej na zamówienie |
|
| 74AUP2G07DW-7 | IC BUF NON-INVERT 3.6V SOT363 | 364830860 Więcej na zamówienie |
|
| FSTU3125MTCX | BUS DRIVER | 8393 Więcej na zamówienie |
|
| 74ALVC16244DL,118 | IC BUF NON-INVERT 3.6V 48SSOP | 959 Więcej na zamówienie |
|
| 74ALVCH162827DGGY | IC BUF NON-INVERT 3.6V 56TSSOP | 987 Więcej na zamówienie |
|
| 74AHCT1G126W5-7 | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SOT25 | 1001 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 12962 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.77000 | $0.77 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.