Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | SN10502DGKG4 |
| LIXINC Part # | SN10502DGKG4 |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › liniowy - wzmacniacze - wzmacniacze i moduły wideo |
| Opis | VIDEO AMPLIFIER |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | SN10502DGKG4 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | SN10502DGKG4 |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowy - wzmacniacze - wzmacniacze i moduły wideo |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Obsolete |
| Aplikacje: | Voltage Feedback |
| Typ wyjścia: | Rail-to-Rail |
| liczba obwodów: | 2 |
| -3dB przepustowość: | 170 MHz |
| szybkość narastania: | 900V/µs |
| obecnie zaopatrzenie: | 14 mA |
| prąd - wyjście / kanał: | 100 mA |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze/podwójne (±): | 2.7V ~ 16V, ±1.35V ~ 8V |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-VSSOP |
| CGD985HCI/01112 | IC AMP POWER SOT115 | 1862 Więcej na zamówienie |
|
| HMC813-SX | IC AMP VIDEO DIE | 934 Więcej na zamówienie |
|
| MAX9650AZK/V+T | HIGH-CURRENT VCOM DRIVE OP AMPS | 973 Więcej na zamówienie |
|
| NJM2268V-TE1 | IC VIDEO AMP DUAL W/DRIVER 8SSOP | 913 Więcej na zamówienie |
|
| AK4255ET | IC VIDEO AMP 16TSSOP | 916 Więcej na zamówienie |
|
| CGD987HCI,112 | IC AMP CATV PWR DOUBLER SOT115J | 983 Więcej na zamówienie |
|
| PA09-27 | IC AMP GENERAL PURPOSE TO3-8 | 918 Więcej na zamówienie |
|
| CGD982LCU | IC AMP CATV 8SIL | 978 Więcej na zamówienie |
|
| MAX9502GELT+TG104 | INTEGRATED CIRCUIT | 834 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4394EUD+TG24 | INTEGRATED CIRCUIT | 970 Więcej na zamówienie |
|
| OM7650,112 | IC AMP CATV SOT115BA | 992 Więcej na zamówienie |
|
| NJM592V8-TE2 | IC VIDEO AMP BIPO 8SSOP | 930 Więcej na zamówienie |
|
| AK4255AET | IC VIDEO AMP 16TSSOP | 978 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10839 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.65000 | $1.65 |
| 240 | $1.65000 | $396 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.