Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | EL2228CSZ-T13 |
| LIXINC Part # | EL2228CSZ-T13 |
| Producent | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Opis | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | EL2228CSZ-T13 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | EL2228CSZ-T13 |
| Marka: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Producent: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Obsolete |
| typ wzmacniacza: | Voltage Feedback |
| liczba obwodów: | 2 |
| Typ wyjścia: | - |
| szybkość narastania: | 65V/µs |
| uzyskać produkt przepustowości: | 40 MHz |
| -3dB przepustowość: | 80 MHz |
| prąd - polaryzacja wejścia: | 4.5 µA |
| napięcie - przesunięcie wejścia: | 200 µV |
| obecnie zaopatrzenie: | 5mA (x2 Channels) |
| prąd - wyjście / kanał: | 180 mA |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze/podwójne (±): | 5V ~ 24V, ±2.5V ~ 12V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SOIC |
| PA02M | IC OPAMP POWER 1 CIRCUIT TO3-8 | 896 Więcej na zamówienie |
|
| TLV2772AQPWRG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TSSOP | 846 Więcej na zamówienie |
|
| OP747ARU-REEL | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 834 Więcej na zamówienie |
|
| EL8203IY-T7 | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8MSOP | 885 Więcej na zamówienie |
|
| AD820AR | IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT 8SOIC | 973 Więcej na zamówienie |
|
| TL343IDBVRG4 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 802 Więcej na zamówienie |
|
| ADA4939-1YCPZ-RL | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 16LFCSP | 931 Więcej na zamówienie |
|
| TLV2763CDG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 14SOIC | 861 Więcej na zamówienie |
|
| LT1214CS | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SO | 842 Więcej na zamówienie |
|
| PA15FLA | IC OPAMP POWER 1 CIRCUIT 10SIP | 984 Więcej na zamówienie |
|
| TS514IN | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 802 Więcej na zamówienie |
|
| TLV2772AQDRG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 909 Więcej na zamówienie |
|
| CLC1002IST6MTR | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-6 | 935 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10855 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.