Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MAX4183ESD+T |
| LIXINC Part # | MAX4183ESD+T |
| Producent | Maxim Integrated |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Opis | IC OPAMP CFA 2 CIRCUIT 14SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MAX4183ESD+T Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MAX4183ESD+T |
| Marka: | Maxim Integrated |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Producent: | Maxim Integrated |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Obsolete |
| typ wzmacniacza: | Current Feedback |
| liczba obwodów: | 2 |
| Typ wyjścia: | - |
| szybkość narastania: | 450V/µs |
| uzyskać produkt przepustowości: | - |
| -3dB przepustowość: | 245 MHz |
| prąd - polaryzacja wejścia: | 1 µA |
| napięcie - przesunięcie wejścia: | 1.5 mV |
| obecnie zaopatrzenie: | 1mA (x2 Channels) |
| prąd - wyjście / kanał: | 60 mA |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze/podwójne (±): | 4.5V ~ 11V, ±2.25V ~ 5.5V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 14-SOIC |
| MCP6292-E/SNVAO | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 888 Więcej na zamówienie |
|
| PA96CE | IC OPAMP POWER 1 CIRCUIT TO3-8 | 999 Więcej na zamówienie |
|
| TLV2450IPG4 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 994 Więcej na zamówienie |
|
| LMC8101BPX/NOPB | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8USMD | 848 Więcej na zamówienie |
|
| LT1102CJ8 | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8CDIP | 993 Więcej na zamówienie |
|
| OP07EJ8 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8CDIP | 831 Więcej na zamówienie |
|
| MCP624T-E/STVAO | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 814 Więcej na zamówienie |
|
| THS7001IPWPRG4 | IC OPAMP PGA 1 CIRCUIT 20HTSSOP | 890 Więcej na zamówienie |
|
| EL5170IYZ-T7 | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 952 Więcej na zamówienie |
|
| LMX358AUA-T | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8UMAX | 987 Więcej na zamówienie |
|
| XR2008ISO8X | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 979 Więcej na zamówienie |
|
| TS942AIN | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 804 Więcej na zamówienie |
|
| OPA728AIDGKR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8VSSOP | 823 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10873 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.