Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | KA258 |
| LIXINC Part # | KA258 |
| Producent | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Opis | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | KA258 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | KA258 |
| Marka: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Producent: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Obsolete |
| typ wzmacniacza: | General Purpose |
| liczba obwodów: | 2 |
| Typ wyjścia: | - |
| szybkość narastania: | - |
| uzyskać produkt przepustowości: | - |
| -3dB przepustowość: | - |
| prąd - polaryzacja wejścia: | 45 nA |
| napięcie - przesunięcie wejścia: | 2.9 mV |
| obecnie zaopatrzenie: | 800µA |
| prąd - wyjście / kanał: | 30 mA |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze/podwójne (±): | 3V ~ 32V, ±1.5V ~ 16V |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Through Hole |
| opakowanie / etui: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-PDIP |
| MAX4482AUA+T | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8UMAX | 892 Więcej na zamówienie |
|
| AD8625AR-REEL7 | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC | 863 Więcej na zamówienie |
|
| NE5234D/01,518 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SO | 977 Więcej na zamówienie |
|
| HA1-5320-2 | IC OPAMP SAMP/HOLD 1CIR 14CERDIP | 959 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4236AEUA-T | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8UMAX | 1000 Więcej na zamówienie |
|
| TLC4502QDRG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 959 Więcej na zamówienie |
|
| TS271CD | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO | 913 Więcej na zamówienie |
|
| ADA4505-4ACBZ-RL | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14WLCSP | 933 Więcej na zamówienie |
|
| LS404IN | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 835 Więcej na zamówienie |
|
| EL5127CY-T13 | IC BUFFER 4 CIRCUIT 10MSOP | 854 Więcej na zamówienie |
|
| LPV358DDURE4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 937 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4453ESA | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC | 801 Więcej na zamówienie |
|
| OP237GJ | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 14CERDIP | 838 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10849 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.