Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MAX4250AAUK+TG103 |
| LIXINC Part # | MAX4250AAUK+TG103 |
| Producent | Maxim Integrated |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Opis | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MAX4250AAUK+TG103 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MAX4250AAUK+TG103 |
| Marka: | Maxim Integrated |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Producent: | Maxim Integrated |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Obsolete |
| typ wzmacniacza: | General Purpose |
| liczba obwodów: | 1 |
| Typ wyjścia: | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| szybkość narastania: | 0.3V/µs |
| uzyskać produkt przepustowości: | 3 MHz |
| -3dB przepustowość: | - |
| prąd - polaryzacja wejścia: | 1 pA |
| napięcie - przesunięcie wejścia: | 70 µV |
| obecnie zaopatrzenie: | 420µA |
| prąd - wyjście / kanał: | 68 mA |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze/podwójne (±): | 2.4V ~ 5.5V, ±1.2V ~ 2.75V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | SC-74A, SOT-753 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | SOT-23-5 |
| MIC860BC5-TR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5 | 871 Więcej na zamówienie |
|
| TL082ACN | IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8DIP | 822 Więcej na zamówienie |
|
| TSH80ILT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 810 Więcej na zamówienie |
|
| XR620AISO8MTR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 858 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4372HEBT+TG45 | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 5UCSP | 878 Więcej na zamówienie |
|
| AD8067ARTZ-REEL | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-5 | 827 Więcej na zamówienie |
|
| EL9214IREZ-T7 | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14HTSSOP | 862 Więcej na zamówienie |
|
| CLC1001ISO8X | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SOIC | 943 Więcej na zamówienie |
|
| 3656BG | IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 20CDIP | 955 Więcej na zamówienie |
|
| LT1354CS8 | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SO | 974 Więcej na zamówienie |
|
| LT1007CSW#TRPBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 16SO | 873 Więcej na zamówienie |
|
| PLPV801DBVT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 979 Więcej na zamówienie |
|
| TLV2471QDRQ1 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 874 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10833 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.