Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | NCS2540DTBR2G |
| LIXINC Part # | NCS2540DTBR2G |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Opis | IC VOLT FEEDBACK 3CIRC 16TSSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | NCS2540DTBR2G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | NCS2540DTBR2G |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Obsolete |
| typ wzmacniacza: | Voltage Feedback |
| liczba obwodów: | 3 |
| Typ wyjścia: | - |
| szybkość narastania: | 1700V/µs |
| uzyskać produkt przepustowości: | - |
| -3dB przepustowość: | 750 MHz |
| prąd - polaryzacja wejścia: | 3.2 µA |
| napięcie - przesunięcie wejścia: | 10 mV |
| obecnie zaopatrzenie: | 13mA (x3 Channels) |
| prąd - wyjście / kanał: | 100 mA |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze/podwójne (±): | 5V ~ 10V, ±2.5V ~ 5V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-TSSOP |
| LM7131ACM | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 1366 Więcej na zamówienie |
|
| ALD1701GPAL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 997 Więcej na zamówienie |
|
| LT1494IN8#PBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 1030 Więcej na zamówienie |
|
| LMV821M5X | OP AMP, 1 FUNC, 3500UV OFFSET-MA | 6982 Więcej na zamówienie |
|
| TLV2362IDGKR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 875 Więcej na zamówienie |
|
| LT1362CN#PBF | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14DIP | 978 Więcej na zamówienie |
|
| LT1397CGN#PBF | IC OPAMP CFA 4 CIRCUIT 16SSOP | 818 Więcej na zamówienie |
|
| MCP6022T-I/ST | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TSSOP | 919 Więcej na zamówienie |
|
| LMV922MMX | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 14412 Więcej na zamówienie |
|
| TLC2654ACP | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 1008 Więcej na zamówienie |
|
| INA210CIRSWT | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN | 1427 Więcej na zamówienie |
|
| AD8544ARUZ-REEL | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 11642 Więcej na zamówienie |
|
| LA6458M-E | OPERATIONAL AMPLIFIERS | 3476 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 15950 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.54000 | $2.54 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.