Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MAX4326ESA |
| LIXINC Part # | MAX4326ESA |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Opis | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MAX4326ESA Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MAX4326ESA |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Obsolete |
| typ wzmacniacza: | General Purpose |
| liczba obwodów: | 2 |
| Typ wyjścia: | Rail-to-Rail |
| szybkość narastania: | 2V/µs |
| uzyskać produkt przepustowości: | 5 MHz |
| -3dB przepustowość: | - |
| prąd - polaryzacja wejścia: | 50 nA |
| napięcie - przesunięcie wejścia: | 700 µV |
| obecnie zaopatrzenie: | 725µA (x2 Channels) |
| prąd - wyjście / kanał: | 50 mA |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze/podwójne (±): | 2.4V ~ 6.5V, ±1.2V ~ 3.25V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SOIC |
| AD9624AR | OP AMP, 10000UV OFFSET-MAX | 948 Więcej na zamówienie |
|
| LMC6681AIM | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8SOIC | 2733 Więcej na zamówienie |
|
| HA9P5340-5 | 700 NANO SECOND, LOW DISTORTION, | 1067 Więcej na zamówienie |
|
| NTE858M | IC-DUAL JFET INPUT OP AMP 8-LEAD | 1605 Więcej na zamówienie |
|
| OPA2277UG4 | OPA2277 10V, HIGH-PRECISION, LOW | 849 Więcej na zamówienie |
|
| NJM12902M | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DMP | 2001 Więcej na zamówienie |
|
| MC33079DR2 | IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14SOIC | 5606 Więcej na zamówienie |
|
| AD847JRZ-REEL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 802 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4377TASA+ | IC CURR SENSE 2 CIRCUIT 8SOIC | 2166200 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2057IDD#TRPBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8DFN | 901 Więcej na zamówienie |
|
| OPA2694IDR | IC CFA 2 CIRCUIT 8SOIC | 6894 Więcej na zamówienie |
|
| OPA369AIDCKT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5 | 1705 Więcej na zamówienie |
|
| AD8426BCPZ-R7 | IC INST AMP 2 CIRCUIT 16LFCSP | 2497 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11446 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.13000 | $1.13 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.