Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | LTC1992-5CMS8#PBF |
| LIXINC Part # | LTC1992-5CMS8#PBF |
| Producent | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Opis | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | LTC1992-5CMS8#PBF Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | LTC1992-5CMS8#PBF |
| Marka: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Producent: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| typ wzmacniacza: | Differential |
| liczba obwodów: | 1 |
| Typ wyjścia: | Differential, Rail-to-Rail |
| szybkość narastania: | 1.5V/µs |
| uzyskać produkt przepustowości: | 3.2 MHz |
| -3dB przepustowość: | - |
| prąd - polaryzacja wejścia: | 2 pA |
| napięcie - przesunięcie wejścia: | 250 µV |
| obecnie zaopatrzenie: | 700µA |
| prąd - wyjście / kanał: | 30 mA |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze/podwójne (±): | 2.7V ~ 11V, ±1.35V ~ 5.5V |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-MSOP |
| ALD1704PAL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 991 Więcej na zamówienie |
|
| LTC6915CDE#TRPBF | IC INST AMP 1 CIRCUIT 12DFN | 952 Więcej na zamówienie |
|
| TSV630AILT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 3218 Więcej na zamówienie |
|
| 5962-9095502MRA | IC AMP LOG 2.3MA 20CERDIP | 839 Więcej na zamówienie |
|
| LMC6494BEM | IC CMOS 4 CIRCUIT 14SOIC | 4911 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2050IS6#TRPBF | IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIR TSOT23-6 | 985 Więcej na zamówienie |
|
| HA1-5004/883 | CURRENT FEEDBACK AMPLIFIER | 1343 Więcej na zamówienie |
|
| LM1458MX | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOP | 15947 Więcej na zamówienie |
|
| VCA822IDG4 | IC OPAMP VGA 1 CIRCUIT 14SOIC | 995 Więcej na zamówienie |
|
| TLV2463IDGS | TLV2463 DUAL LOW-POWER, RAIL-TO- | 6464 Więcej na zamówienie |
|
| AD8551ARZ-REEL7 | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8SOIC | 2384 Więcej na zamówienie |
|
| OPA4364AIPWR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 2024 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4492ASD+T | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 3409 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10899 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.07550 | $7.0755 |
| 150 | $5.82688 | $874.032 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.