Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | AD842SQ/883B |
| LIXINC Part # | AD842SQ/883B |
| Producent | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Opis | IC OPAMP GP 80MHZ 100MA 14CERDIP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | AD842SQ/883B Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | AD842SQ/883B |
| Marka: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Producent: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| typ wzmacniacza: | General Purpose |
| liczba obwodów: | 1 |
| Typ wyjścia: | - |
| szybkość narastania: | 375V/µs |
| uzyskać produkt przepustowości: | 80 MHz |
| -3dB przepustowość: | - |
| prąd - polaryzacja wejścia: | 4.2 µA |
| napięcie - przesunięcie wejścia: | 500 µV |
| obecnie zaopatrzenie: | 13mA |
| prąd - wyjście / kanał: | 100 mA |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze/podwójne (±): | ±5V ~ 18V |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| typ mocowania: | Through Hole |
| opakowanie / etui: | 14-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 14-CERDIP |
| LMC7101AIM5/NOPB | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 14617 Więcej na zamówienie |
|
| LM6142BIN/NOPB | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 1341 Więcej na zamówienie |
|
| LTC6084CMS8#TRPBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 901 Więcej na zamówienie |
|
| TLV2472CD | TLV2472 DUAL 6V, LOW-POWER RAIL- | 5654 Więcej na zamówienie |
|
| OPA2830IDGKT | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8VSSOP | 2139 Więcej na zamówienie |
|
| OPA187IDBVR | IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIRC SOT23-5 | 1834 Więcej na zamówienie |
|
| MAX40087AUT+T | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 20957 Więcej na zamówienie |
|
| AD8607ARMZ-REEL | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 816 Więcej na zamówienie |
|
| CA3260AE | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8DIP | 5560 Więcej na zamówienie |
|
| ALD1706GPAL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 962 Więcej na zamówienie |
|
| LM6134BIN | IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14DIP | 1162 Więcej na zamówienie |
|
| LMH6702MA | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8SOIC | 990 Więcej na zamówienie |
|
| OPA2677T | OPERATIONAL AMPLIFIER | 41074 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10952 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $83.97000 | $83.97 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.