Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | INA214CIRSWR |
| LIXINC Part # | INA214CIRSWR |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Opis | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | INA214CIRSWR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | INA214CIRSWR |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| typ wzmacniacza: | Current Sense |
| liczba obwodów: | 1 |
| Typ wyjścia: | - |
| szybkość narastania: | 0.4V/µs |
| uzyskać produkt przepustowości: | 30 kHz |
| -3dB przepustowość: | - |
| prąd - polaryzacja wejścia: | 28 µA |
| napięcie - przesunięcie wejścia: | 1 µV |
| obecnie zaopatrzenie: | 65µA |
| prąd - wyjście / kanał: | - |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze/podwójne (±): | 2.7V ~ 26V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 10-UFQFN |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 10-UQFN (1.8x1.4) |
| THS4531AID | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC | 1913 Więcej na zamówienie |
|
| ADA4077-2ARZ | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 911 Więcej na zamówienie |
|
| LM741EN | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT | 884 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4390EUK | OPERATIONAL AMPLIFIER | 6137 Więcej na zamówienie |
|
| LTC6248HMS#TRPBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16MSOP | 849 Więcej na zamówienie |
|
| ADA4860-1YRJZ-RL | IC CFA 1 CIRCUIT SOT23-6 | 24865 Więcej na zamówienie |
|
| TLV2434CPWR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 966 Więcej na zamówienie |
|
| LM348DG4 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 877 Więcej na zamówienie |
|
| NCS214RMUTAG | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN | 1503 Więcej na zamówienie |
|
| AMC1200STDUBRQ1 | AMC1200-Q1 AUTOMOTIVE, 250MV-INP | 945 Więcej na zamówienie |
|
| LT1999HS8-10#PBF | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 8SO | 1109 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2052IS#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 4 CIRC 14SO | 1025 Więcej na zamówienie |
|
| AD8045ACP-REEL7 | IC VOLT FEEDBACK 1 CIRC 8LFCSP | 19436 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10906 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.74983 | $0.74983 |
| 3000 | $0.74983 | $2249.49 |
| 6000 | $0.71234 | $4274.04 |
| 15000 | $0.68556 | $10283.4 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.