Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | HA2-5180-2 |
| LIXINC Part # | HA2-5180-2 |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Opis | OPERATIONAL AMPLIFIER |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | HA2-5180-2 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | HA2-5180-2 |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Active |
| typ wzmacniacza: | J-FET |
| liczba obwodów: | 1 |
| Typ wyjścia: | - |
| szybkość narastania: | 7V/µs |
| uzyskać produkt przepustowości: | 110 kHz |
| -3dB przepustowość: | - |
| prąd - polaryzacja wejścia: | 0.25 pA |
| napięcie - przesunięcie wejścia: | 1 mV |
| obecnie zaopatrzenie: | 70µA |
| prąd - wyjście / kanał: | 15 mA |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze/podwójne (±): | ±40V |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| typ mocowania: | Through Hole |
| opakowanie / etui: | TO-99-8 Metal Can |
| pakiet urządzeń dostawcy: | TO-99-8 |
| LTC2050HVIS8#TRPBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8SO | 873 Więcej na zamówienie |
|
| OPA333AIDR | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8SOIC | 2147484565 Więcej na zamówienie |
|
| LMV820ILT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 983 Więcej na zamówienie |
|
| AD844JR-16-REEL | IC CFA 1 CIRCUIT 16SOIC | 7454 Więcej na zamówienie |
|
| LM2904QDRG4 | LM2904 DUAL GENERAL-PURPOSE OPER | 33305 Więcej na zamówienie |
|
| MAX412BEPA | PRECISION OPERATIONAL AMPLIFIER | 1138 Więcej na zamówienie |
|
| MAX478ESA | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC | 906 Więcej na zamówienie |
|
| AD548KR | PRECISION, LOW POWER OP AMP | 1569 Więcej na zamówienie |
|
| LMV772MM | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 2888 Więcej na zamówienie |
|
| OP777ARZ | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 2565 Więcej na zamówienie |
|
| TLV2254AQDRQ1 | TLV2254A-Q1 AUTOMOTIVE ADVANCED | 2421 Więcej na zamówienie |
|
| VCA8500IRGCT | 8-CHANNEL, ULTRALOW-POWER, VARIA | 4047 Więcej na zamówienie |
|
| OPA317IDBVT | IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIRC SOT23-5 | 6751 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10928 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.51000 | $7.51 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.