Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ADA4927-1YCPZ-R2 |
| LIXINC Part # | ADA4927-1YCPZ-R2 |
| Producent | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Opis | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 16LFCSP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ADA4927-1YCPZ-R2 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ADA4927-1YCPZ-R2 |
| Marka: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Producent: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| typ wzmacniacza: | Current Feedback |
| liczba obwodów: | 1 |
| Typ wyjścia: | Differential |
| szybkość narastania: | 5000V/µs |
| uzyskać produkt przepustowości: | - |
| -3dB przepustowość: | 2.3 GHz |
| prąd - polaryzacja wejścia: | 500 nA |
| napięcie - przesunięcie wejścia: | 300 µV |
| obecnie zaopatrzenie: | 20mA |
| prąd - wyjście / kanał: | 65 mA |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze/podwójne (±): | 4.5V ~ 11V, ±2.25V ~ 5.5V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 16-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-LFCSP-VQ (3x3) |
| LM324NE3 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 4022 Więcej na zamówienie |
|
| ISL28117FUBZ-T7A | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8MSOP | 867 Więcej na zamówienie |
|
| LM2904FVJ-E2 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TSSOP | 3389 Więcej na zamówienie |
|
| OPA2316SIDGSR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10VSSOP | 3344 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4243EUB+T | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10UMAX | 3451 Więcej na zamówienie |
|
| TLV2472CP | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 3128709 Więcej na zamówienie |
|
| MCP6V92T-E/MS | IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8MSOP | 935 Więcej na zamówienie |
|
| LPV321IDCKR | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT SC70-5 | 36857 Więcej na zamówienie |
|
| TLE2064ID | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC | 1151 Więcej na zamówienie |
|
| OPA2835ID | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC | 2265 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4354ESD | IC VOLTAGE FEEDBACK 4CIRC 14SOIC | 5104 Więcej na zamówienie |
|
| THS4042CDR | IC VOLTAGE FEEDBACK 2 CIRC 8SOIC | 2790 Więcej na zamówienie |
|
| OPA2156ID | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 8775603 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10856 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.86000 | $11.86 |
| 250 | $8.55311 | $2138.2775 |
| 500 | $7.79841 | $3899.205 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.