Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | AD8655ARZ |
| LIXINC Part # | AD8655ARZ |
| Producent | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Opis | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | AD8655ARZ Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | AD8655ARZ |
| Marka: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Producent: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| seria: | DigiTrim® |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| typ wzmacniacza: | General Purpose |
| liczba obwodów: | 1 |
| Typ wyjścia: | Rail-to-Rail |
| szybkość narastania: | 11V/µs |
| uzyskać produkt przepustowości: | 28 MHz |
| -3dB przepustowość: | - |
| prąd - polaryzacja wejścia: | 1 pA |
| napięcie - przesunięcie wejścia: | 50 µV |
| obecnie zaopatrzenie: | 3.7mA |
| prąd - wyjście / kanał: | 220 mA |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze/podwójne (±): | 2.7V ~ 5.5V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SOIC |
| LMP7702MM | OP AMP, 2 FUNC, 220UV OFFSET-MAX | 6427 Więcej na zamówienie |
|
| NCV33202DMR2G | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MICRO | 6659 Więcej na zamówienie |
|
| NJU7031D# | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 923 Więcej na zamówienie |
|
| AD8220ARMZ | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8MSOP | 903 Więcej na zamówienie |
|
| ISL28433FVZ-T7A | IC OPAMP ZER-DRIFT 4CIRC 14TSSOP | 1170 Więcej na zamówienie |
|
| THS3122CDR | IC CFA 2 CIRCUIT 8SOIC | 7984 Więcej na zamówienie |
|
| INA185A3IDRLR | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SOT563 | 863 Więcej na zamówienie |
|
| EL2125CS | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 2725 Więcej na zamówienie |
|
| NCV5230DR2G | OPERATIONAL AMPLIFIER | 6194 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2053CDD#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8DFN | 918 Więcej na zamówienie |
|
| LMV321IDBVT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 13704062 Więcej na zamówienie |
|
| LMV358IDRQ1 | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC | 43489 Więcej na zamówienie |
|
| TLV9042SIRUGR | 1.2V ULTRA-LOW VOLTAGE, 350KHZ-P | 3759 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11309 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.72000 | $2.72 |
| 98 | $2.30699 | $226.08502 |
| 196 | $1.96558 | $385.25368 |
| 588 | $1.61491 | $949.56708 |
| 1078 | $1.33807 | $1442.43946 |
| 2548 | $1.24578 | $3174.24744 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.