Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | AD626AR |
| LIXINC Part # | AD626AR |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Opis | IC DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | AD626AR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | AD626AR |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Obsolete |
| typ wzmacniacza: | Differential |
| liczba obwodów: | 1 |
| Typ wyjścia: | - |
| szybkość narastania: | 0.22V/µs |
| uzyskać produkt przepustowości: | - |
| -3dB przepustowość: | 100 kHz |
| prąd - polaryzacja wejścia: | - |
| napięcie - przesunięcie wejścia: | 50 µV |
| obecnie zaopatrzenie: | 1.5mA |
| prąd - wyjście / kanał: | 12 mA |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze/podwójne (±): | 2.4V ~ 12V, ±1.2V ~ 6V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SOIC |
| OPA837IDCKR | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SC70-5 | 1680 Więcej na zamówienie |
|
| LT6004IDD#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DFN | 1733 Więcej na zamówienie |
|
| LTC6269HMS8E-10#PBF | IC OPAMP GP SGL FET 8MSOP | 1029 Więcej na zamówienie |
|
| LTC6081HMS8#TRPBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 858 Więcej na zamówienie |
|
| RC4136N | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 91810839 Więcej na zamówienie |
|
| LT1396CS8#PBF | IC OPAMP CFA 2 CIRCUIT 8SO | 1209 Więcej na zamówienie |
|
| OPA657UB | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SOIC | 10832 Więcej na zamówienie |
|
| TS27L4CPT | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 882 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4478AUD+T | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 3987 Więcej na zamówienie |
|
| LT2079CS#PBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SO | 1021 Więcej na zamówienie |
|
| MAX472EPA | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 8DIP | 3158 Więcej na zamówienie |
|
| NJU7009F3-TE1 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC88A | 859 Więcej na zamówienie |
|
| LTC6115IMS#PBF | IC CURR SENSE 2 CIRCUIT 12MSOP | 1052 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 16601 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.30000 | $6.3 |
| 98 | $6.30000 | $617.4 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.