Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | AD8602ARZ-REEL |
| LIXINC Part # | AD8602ARZ-REEL |
| Producent | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Opis | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | AD8602ARZ-REEL Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | AD8602ARZ-REEL |
| Marka: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Producent: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| seria: | DigiTrim® |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| typ wzmacniacza: | CMOS |
| liczba obwodów: | 2 |
| Typ wyjścia: | Rail-to-Rail |
| szybkość narastania: | 6V/µs |
| uzyskać produkt przepustowości: | 8.4 MHz |
| -3dB przepustowość: | - |
| prąd - polaryzacja wejścia: | 0.2 pA |
| napięcie - przesunięcie wejścia: | 80 µV |
| obecnie zaopatrzenie: | 750µA (x2 Channels) |
| prąd - wyjście / kanał: | 50 mA |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze/podwójne (±): | 2.7V ~ 5.5V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SOIC |
| OPA2614IDG4 | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC | 886 Więcej na zamówienie |
|
| LMP7708MMX/NOPB | LMP7708 PRECISION, CMOS INPUT, R | 16829 Więcej na zamówienie |
|
| OPA2251UA/2K5 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 971 Więcej na zamówienie |
|
| ICL7612BCPAZ | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8DIP | 2836 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4323EUT-T | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 8356 Więcej na zamówienie |
|
| AD8591ARTZ-REEL7 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 9878 Więcej na zamówienie |
|
| TLV4113CDGQR | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 10MSOP-PWR | 8497 Więcej na zamówienie |
|
| TSZ181IQ1T | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 6DFN | 832 Więcej na zamówienie |
|
| AD8033AKS-REEL7 | IC VOLTAGE FEEDBACK 1CIRC SC70-5 | 4766 Więcej na zamówienie |
|
| LTC1052CN#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 14DIP | 1012 Więcej na zamówienie |
|
| ISL28208FBZ-T13 | OPERATIONAL AMPLIFIER, 2 FUNC, 3 | 38305 Więcej na zamówienie |
|
| LM2904AVQDRG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 4997 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4486ASA | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC | 2385 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11760 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.63000 | $2.63 |
| 2500 | $1.21461 | $3036.525 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.