Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | LTC6253IMS#TRPBF |
| LIXINC Part # | LTC6253IMS#TRPBF |
| Producent | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Opis | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10MSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | LTC6253IMS#TRPBF Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | LTC6253IMS#TRPBF |
| Marka: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Producent: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ wzmacniacza: | General Purpose |
| liczba obwodów: | 2 |
| Typ wyjścia: | Rail-to-Rail |
| szybkość narastania: | 280V/µs |
| uzyskać produkt przepustowości: | 720 MHz |
| -3dB przepustowość: | 400 MHz |
| prąd - polaryzacja wejścia: | 1.4 µA |
| napięcie - przesunięcie wejścia: | 100 µV |
| obecnie zaopatrzenie: | 4.25mA (x2 Channels) |
| prąd - wyjście / kanał: | 100 mA |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze/podwójne (±): | 2.5V ~ 5.25V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 10-MSOP |
| AD817ANZ | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 1467 Więcej na zamówienie |
|
| LT1217CN8#PBF | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8DIP | 1071 Więcej na zamówienie |
|
| AD8208WHRMZ | OPERATIONAL AMPLIFIER, 4000UV OF | 2412 Więcej na zamówienie |
|
| INA210BIRSWT | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN | 1362 Więcej na zamówienie |
|
| THS4082ID | THS4082 175-MHZ LOW-POWER VOLTAG | 3781 Więcej na zamówienie |
|
| LP324DR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 5584 Więcej na zamówienie |
|
| SM73307MMX/NOPB | DUAL PRECISION, 17 MHZ, LOW NOIS | 11322 Więcej na zamówienie |
|
| THS3215IRGVR | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 16VQFN | 883 Więcej na zamówienie |
|
| 5962-9566601QPA | TLV2252M LOW VOLTAGE RAIL-TO-RAI | 945 Więcej na zamówienie |
|
| LTC6363IMS8-1#PBF | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 1887 Więcej na zamówienie |
|
| LTC6262HMS#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10MSOP | 1434 Więcej na zamówienie |
|
| NJM2122D# | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 886 Więcej na zamówienie |
|
| LMR324F-GE2 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOP | 3355 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10992 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.02000 | $4.02 |
| 2500 | $4.02000 | $10050 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.