Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | LT1354IS8#PBF |
| LIXINC Part # | LT1354IS8#PBF |
| Producent | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Opis | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SO |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | LT1354IS8#PBF Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | LT1354IS8#PBF |
| Marka: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - oprzyrządowanie, wzmacniacze operacyjne, wzmacniacze buforowe |
| Producent: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| seria: | C-Load™ |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| typ wzmacniacza: | Voltage Feedback |
| liczba obwodów: | 1 |
| Typ wyjścia: | - |
| szybkość narastania: | 400V/µs |
| uzyskać produkt przepustowości: | 12 MHz |
| -3dB przepustowość: | - |
| prąd - polaryzacja wejścia: | 80 nA |
| napięcie - przesunięcie wejścia: | 300 µV |
| obecnie zaopatrzenie: | 1mA |
| prąd - wyjście / kanał: | 30 mA |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze/podwójne (±): | ±2.5V ~ 15V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SO |
| LT1013DS8#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO | 13496 Więcej na zamówienie |
|
| OP275GSZ | IC AUDIO 2 CIRCUIT 8SOIC | 2665 Więcej na zamówienie |
|
| HA1-2655-5 | DUAL OPERATIONAL AMPLIFIER | 938 Więcej na zamówienie |
|
| LMV824QDRQ1 | IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14SOIC | 8409 Więcej na zamówienie |
|
| THS4052IDR | THS4052 70-MHZ LOW-COST VOLTAGE- | 27136 Więcej na zamówienie |
|
| HA2-2622-2 | OPERATIONAL AMPLIFIER | 830 Więcej na zamówienie |
|
| MCP6293-E/SN | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 977 Więcej na zamówienie |
|
| TLC274IDG4 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 885 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4494AKA-T | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT SOT23-8 | 3440 Więcej na zamówienie |
|
| INA331AIDGKR | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8VSSOP | 5114 Więcej na zamówienie |
|
| NCS2333DMR2G | IC OPAMP ZERO-DRIFT 2CIRC 8MICRO | 364428896 Więcej na zamówienie |
|
| AD8368ACPZ-WP | IF AGC AMPLIFIER | 1041 Więcej na zamówienie |
|
| 5962-9751402QPA | OPERATIONAL AMPLIFIER, 2 FUNC, 1 | 1074 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11002 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.32000 | $7.32 |
| 25 | $4.85732 | $121.433 |
| 100 | $4.01611 | $401.611 |
| 250 | $3.81530 | $953.825 |
| 500 | $3.72924 | $1864.62 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.