Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | LM4911MM/NOPB |
| LIXINC Part # | LM4911MM/NOPB |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - audio |
| Opis | IC AMP AB STEREO 145MW 10VSSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | LM4911MM/NOPB Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | LM4911MM/NOPB |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - audio |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | Boomer® |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| typ: | Class AB |
| Typ wyjścia: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| maksymalna moc wyjściowa x kanały @ obciążenie: | 145mW x 2 @ 16Ohm |
| napięcie zasilające: | 2V ~ 5.5V |
| cechy: | Mute, Shutdown, Thermal Protection |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 10-VSSOP |
| opakowanie / etui: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| LM4819LD/NOPB | LM4819 350MW AUDIO AMPLIFIER WIT | 99952 Więcej na zamówienie |
|
| TDA7387EP | IC AMP AB QUAD 41W 25FLEXIWATT | 1581 Więcej na zamówienie |
|
| SSM2211SZ | IC AMP CLASS AB MONO 1.5W 8SOIC | 1266 Więcej na zamówienie |
|
| MAX9789AETJ+T | CLASS AB SPEAKER AMPLIFIERS | 3455 Więcej na zamówienie |
|
| SSM2301RMZ-REEL | 1.4 W CLASS-D AUDIO AMPLIFIER | 37811 Więcej na zamówienie |
|
| TLV1018-15YDCR | AUDIO AMPLIFIER | 288440 Więcej na zamówienie |
|
| LM49250RL | AUDIO AMPLIFIER, 2.43W, 2 CHANNE | 1251 Więcej na zamówienie |
|
| STK433-130N-E | AUDIO AMPLIFIER | 11242 Więcej na zamówienie |
|
| TAS5713PHP | IC AMP CLASS D STER 25W 48HTQFP | 1198 Więcej na zamówienie |
|
| LM4891LD | AUDIO AMPLIFIER | 6914 Więcej na zamówienie |
|
| TPA6013A4PWPR | TPA6013A4 3-W STEREO AUDIO POWER | 3056 Więcej na zamówienie |
|
| TPA3007D1PWR | IC AMP CLASS D MONO 6.5W 24TSSOP | 2602 Więcej na zamówienie |
|
| TAS5706BPAP | TAS5706B 20W CLOSED-LOOP I2S AUD | 902 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 14041 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.79000 | $1.79 |
| 1000 | $0.82795 | $827.95 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.