Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | TPA321DR |
| LIXINC Part # | TPA321DR |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › liniowe - wzmacniacze - audio |
| Opis | IC AMP CLASS AB MONO 700MW 8SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | TPA321DR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | TPA321DR |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | liniowe - wzmacniacze - audio |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| typ: | Class AB |
| Typ wyjścia: | 1-Channel (Mono) |
| maksymalna moc wyjściowa x kanały @ obciążenie: | 700mW x 1 @ 8Ohm |
| napięcie zasilające: | 2.5V ~ 5.5V |
| cechy: | Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SOIC |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| LMV1032UPX-06/NOPB | LMV1032 AMPLIFIERS FOR 3-WIRE AN | 3889 Więcej na zamówienie |
|
| TAS5760MDCA | TAS5760M CLOSED LOOP I2S INPUT A | 1257 Więcej na zamówienie |
|
| TPA3121D2PWP | IC AMP D MONO/STER 30W 24HTSSOP | 841 Więcej na zamówienie |
|
| LM4880M/NOPB | IC AMP CLASS AB STER 325MW 8SOIC | 1350683 Więcej na zamówienie |
|
| TAS5721DCAR | TAS5721 15-W STEREO (2.1) CLASS- | 660890 Więcej na zamówienie |
|
| TAS5424TDKDRQ1 | AUDIO AMPLIFIER | 1497 Więcej na zamówienie |
|
| BD5467GUL-E2 | IC AMP CLASS D MONO 700MW 9VCSP | 3830 Więcej na zamówienie |
|
| TPA3129D2DAPR | IC AMP CLASS D STER 30W 32HTSSOP | 1969 Więcej na zamówienie |
|
| TAS5631BPHDR | IC AMP D MONO/STER 600W 64HTQFP | 1941 Więcej na zamówienie |
|
| LM49251TLX/NOPB | LM49251 STEREO AUDIO SUBSYSTEM W | 3945 Więcej na zamówienie |
|
| LM48861TM/NOPB | LM48861 GROUND-REFERENCED, ULTRA | 1494 Więcej na zamówienie |
|
| AN17831A | IC AMP CLASS AB STEREO 44W 12SIL | 1465 Więcej na zamówienie |
|
| MAX9720AEUE+T | IC AMP CLSS AB STER 50MW 16TSSOP | 979 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 12209 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.99000 | $0.99 |
| 2500 | $0.39480 | $987 |
| 5000 | $0.37506 | $1875.3 |
| 12500 | $0.36096 | $4512 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.