Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ISD5008ZIR |
| LIXINC Part # | ISD5008ZIR |
| Producent | Nuvoton Technology Corporation America |
| Kategoria | obwody scalone › interfejs - nagrywanie i odtwarzanie głosu |
| Opis | IC VOICE REC/PLAY 8MIN 20CSP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ISD5008ZIR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ISD5008ZIR |
| Marka: | Nuvoton Technology Corporation America |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | interfejs - nagrywanie i odtwarzanie głosu |
| Producent: | Nuvoton Technology Corporation America |
| seria: | ChipCorder® |
| pakiet: | - |
| stan części: | Obsolete |
| interfejs: | SPI |
| sygnał wejściowy: | Analog - Single Ended, Microphone |
| Sygnał wyjściowy: | Analog - Single Ended, Analog Differential, PWM Speaker Output |
| częstotliwość próbkowania: | 4 ~ 8kHz |
| czas trwania: | 4 ~ 8 Min |
| pasmo przepustowe filtra: | 1.7 ~ 3.4kHz |
| wiadomości: | Multiple |
| typ oscylatora: | Internal/External |
| cechy: | Auto Mute, Automatic Gain Control, Volume Control |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| napięcie zasilające: | 2.7 V ~ 3.3 V |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | CSP-20 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 20-CSP |
| ISD9361VRI | IC VOICE REC/PLAY LQFP | 950 Więcej na zamówienie |
|
| ISD91361VRI | IC SOC AUDIO CHIPCORDER LQFP | 871 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10832 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.