Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CYV15G0403DXB-BGI |
| LIXINC Part # | CYV15G0403DXB-BGI |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › interfejs - telekomunikacja |
| Opis | ETHERNET TRANSCEIVER, 4-TRNSVR |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CYV15G0403DXB-BGI Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CYV15G0403DXB-BGI |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | interfejs - telekomunikacja |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | HOTlink II™ |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Obsolete |
| funkcjonować: | Transceiver |
| interfejs: | LVTTL |
| liczba obwodów: | 4 |
| napięcie zasilające: | 3.135V ~ 3.465V |
| obecnie zaopatrzenie: | 900mA |
| moc (waty): | - |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 256-LBGA Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 256-BGA (27x27) |
| CS61535A-IL1R | CS61535 - T1/E1 LINE INTERFACE | 2609 Więcej na zamówienie |
|
| PSB2132HV2.2 | SICOFI-TE TWO CHANNEL CODEC | 34678 Więcej na zamówienie |
|
| PEF22558E-V1.1 | QUADFALC FRAMER & LINE INTERFACE | 834 Więcej na zamówienie |
|
| LE9651PQCT | IC TELECOM INTERFACE 48QFN | 974 Więcej na zamówienie |
|
| MPL360BT-I/SCB | IC TELECOM INTERFACE 48QFN | 4689 Więcej na zamówienie |
|
| DS21352G | 3.3V T1 SINGLE-CHIP TRANSCEIVERS | 1164 Więcej na zamówienie |
|
| SI3018-F-FS | IC TELECOM INTERFACE 16SOIC | 992 Więcej na zamówienie |
|
| HC5517CB | RINGING SLIC FOR ISDN MODEM | 1783 Więcej na zamówienie |
|
| SI32281-A-GMR | IC TELECOM INTERFACE 48QFN | 949 Więcej na zamówienie |
|
| SI32283-A-FMR | IC TELECOM INTERFACE 56QFN | 905 Więcej na zamówienie |
|
| TMS38054PAH | TOKEN RING TRANSCEIVER, PQFP52 | 939 Więcej na zamówienie |
|
| HC55120CM | LOW POWER UNIVERSAL SLIC FAMILY | 2108 Więcej na zamówienie |
|
| HC55171CB | 5 REN RINGING SLIC FOR ISDN | 11690 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11090 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $97.33000 | $97.33 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.