Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | DS08MB200TSQX/NOPB |
| LIXINC Part # | DS08MB200TSQX/NOPB |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › interfejs - bufory sygnału, repeatery, rozgałęźniki |
| Opis | IC MULTIPLEXER LVDS 4CH 48WQFN |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | DS08MB200TSQX/NOPB Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | DS08MB200TSQX/NOPB |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | interfejs - bufory sygnału, repeatery, rozgałęźniki |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| typ: | Buffer, Multiplexer |
| Aplikacje: | LVDS |
| wejście: | BLVDS, CML, LVDS, LVPECL |
| wyjście: | LVDS |
| szybkość transmisji danych (maks.): | 800Mbps |
| Liczba kanałów: | 4 x 1:2, 2:1 |
| Czas zwłoki: | 1.0ns |
| kondycjonowanie sygnału: | - |
| pojemność - wejście: | 3.5 pF |
| napięcie zasilające: | 3V ~ 3.6V |
| obecnie zaopatrzenie: | 225mA |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 48-WQFN (7x7) |
| PI2EQX5904NJEX | IC REDRIVER PCIE 4CH 100LBGA | 3830 Więcej na zamówienie |
|
| PCA9515ADP,118 | IC REDRIVER I2C 1CH 8TSSOP | 13397 Więcej na zamówienie |
|
| SCAN90004TVS/NOPB | IC REDRIVER LVDS 4CH 48TQFP | 947 Więcej na zamówienie |
|
| LTC4300A-3IMS8#TRPBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP | 907 Więcej na zamówienie |
|
| LTC4304IDD#TRPBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 10DFN | 856 Więcej na zamówienie |
|
| DS80PCI810NJYR | IC REDRIVER PCIE 8CHAN 54WQFN | 8015 Więcej na zamówienie |
|
| ISL33003IRT2Z-T | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8TDFN | 871 Więcej na zamówienie |
|
| PCA9511AD,118 | IC BUFFER I2C/SMBUS HOTSWAP 8SO | 4664 Więcej na zamówienie |
|
| SY89306VMG-TR | 3.3V/5V 2.5GHZ PECL/ECL DIFFEREN | 20956 Więcej na zamówienie |
|
| PI2EQX6812ZHEX | IC REDRIVER 6.5GBPS 4CHAN 42TQFN | 915 Więcej na zamówienie |
|
| SN65LVCP1414RLJR | SN65LVCP1414 14.2-GBPS QUAD CHAN | 18819 Więcej na zamówienie |
|
| LTC4300-2IMS8#PBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP | 1090 Więcej na zamówienie |
|
| ISL88694IH5-TK | SMBUS/ I2C BUS ACCELERATOR | 1772 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10863 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.59370 | $3.5937 |
| 2500 | $3.46060 | $8651.5 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.