Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | TCAN1051HGVDR |
| LIXINC Part # | TCAN1051HGVDR |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › interfejs - sterowniki, odbiorniki, transceivery |
| Opis | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | TCAN1051HGVDR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | TCAN1051HGVDR |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | interfejs - sterowniki, odbiorniki, transceivery |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| typ: | Transceiver |
| protokół: | CANbus |
| liczba sterowników/odbiorników: | 1/1 |
| dupleks: | Half |
| histereza odbiornika: | 120 mV |
| Szybkość przesyłania danych: | 5Mbps |
| napięcie zasilające: | 4.5V ~ 5.5V |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SOIC |
| TRSF3221CDBR | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 16SSOP | 4122 Więcej na zamówienie |
|
| MCP2022A-330E/ST | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 14TSSOP | 902 Więcej na zamówienie |
|
| KSZ8081MLXCA-TR | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 48LQFP | 963 Więcej na zamówienie |
|
| DS2003CM/NOPB | IC DRIVER 6/0 16SOIC | 936 Więcej na zamówienie |
|
| SN65C3221PW | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 16TSSOP | 1098 Więcej na zamówienie |
|
| MAX230CPP+ | IC DRIVER 5/0 20DIP | 990 Więcej na zamówienie |
|
| MAX13053ASA+T | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC | 981 Więcej na zamówienie |
|
| ICL3222CP | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 18DIP | 2718 Więcej na zamówienie |
|
| TRS3223EIPWR | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20TSSOP | 1223 Więcej na zamówienie |
|
| MAX3222EEUP-T | RS-232 TRANSCEIVER | 8311 Więcej na zamówienie |
|
| ISL8485EIB | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC | 13054 Więcej na zamówienie |
|
| ICL3238EIV-T | IC TRANSCEIVER FULL 5/3 28TSSOP | 3481 Więcej na zamówienie |
|
| AD8016ARE-REEL | IC DRIVER 2/0 28HTSSOP | 8436 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10953 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.72000 | $1.72 |
| 2500 | $0.74250 | $1856.25 |
| 5000 | $0.71500 | $3575 |
| 12500 | $0.68750 | $8593.75 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.