Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | SN65HVD21P |
| LIXINC Part # | SN65HVD21P |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › interfejs - sterowniki, odbiorniki, transceivery |
| Opis | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8DIP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | SN65HVD21P Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | SN65HVD21P |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | interfejs - sterowniki, odbiorniki, transceivery |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| typ: | Transceiver |
| protokół: | RS422, RS485 |
| liczba sterowników/odbiorników: | 1/1 |
| dupleks: | Half |
| histereza odbiornika: | 130 mV |
| Szybkość przesyłania danych: | 5Mbps |
| napięcie zasilające: | 4.5V ~ 5.5V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Through Hole |
| opakowanie / etui: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-PDIP |
| ICL3238IAZ | IC TRANSCEIVER FULL 5/3 28SSOP | 962 Więcej na zamówienie |
|
| ISL32435EIBZ-T7A | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC | 925 Więcej na zamówienie |
|
| DS3690T+ | 26-CHANNEL, THREE-STATEABLE | 3403 Więcej na zamówienie |
|
| TJA1020T/CM,118 | IC TRANSCEIVER 1/1 8SO | 963 Więcej na zamówienie |
|
| SN75150PE4 | IC DRIVER 2/0 8DIP | 928 Więcej na zamówienie |
|
| MAX14859GWE+T | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 16SOIC | 868 Więcej na zamówienie |
|
| MAX3483CSA+ | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC | 1396 Więcej na zamówienie |
|
| ADM1490EBRMZ-REEL7 | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8MSOP | 877 Więcej na zamówienie |
|
| MAX3311EUB+T | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10UMAX | 301533381 Więcej na zamówienie |
|
| TLK2201BIRCPRG4 | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 64HVQFP | 978 Więcej na zamówienie |
|
| SN65C3238DBR | IC TRANSCEIVER FULL 5/3 28SSOP | 7778 Więcej na zamówienie |
|
| AD8019ARZ | IC DRIVER 2/0 8SOIC | 4377 Więcej na zamówienie |
|
| LT1791HS#TRPBF | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC | 903 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11033 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.51000 | $5.51 |
| 10 | $4.95083 | $49.5083 |
| 50 | $4.68070 | $234.035 |
| 100 | $4.05650 | $405.65 |
| 500 | $3.45323 | $1726.615 |
| 1000 | $2.91236 | $2912.36 |
| 2500 | $2.76675 | $6916.875 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.