Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | LAN91C96I-MS |
| LIXINC Part # | LAN91C96I-MS |
| Producent | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | obwody scalone › interfejs - kontrolery |
| Opis | IC CONTROLLER ETHERNET 100QFP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | LAN91C96I-MS Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | LAN91C96I-MS |
| Marka: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | interfejs - kontrolery |
| Producent: | Roving Networks / Microchip Technology |
| seria: | - |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| protokół: | Ethernet |
| funkcjonować: | Controller |
| interfejs: | Parallel |
| standardy: | 10 Base-T PHY |
| napięcie zasilające: | 3.3V |
| obecnie zaopatrzenie: | 50mA |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| opakowanie / etui: | 100-BQFP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 100-QFP (14x20) |
| BD93W21F-E2 | BD93W21F IS A USB TYPE-C POWER D | 3319 Więcej na zamówienie |
|
| CYWB0226ABSX-FDXIT | MPU CIRCUIT, CMOS, PBGA81 | 2897 Więcej na zamówienie |
|
| TUSB8043RGCT | IC USB HUB CONTROLLER 64VQFN | 1122 Więcej na zamówienie |
|
| PCI4520ZHK | BUS CONTROLLER PBGA257 | 1720 Więcej na zamówienie |
|
| LAN91C111-NE | 10/100 ETHERNET MAC PHY | 7324 Więcej na zamówienie |
|
| KSZ8852HLEYA | IC ETHERNET CTLR 2PORT PCI 64LQF | 975 Więcej na zamówienie |
|
| PCI6420GHK | PCMCIA BUS CONTROLLER, PBGA288 | 46068 Więcej na zamówienie |
|
| TSB14AA1TPFB | SERIAL I/O CONTROLLER | 15890 Więcej na zamówienie |
|
| USB7206-I/KDX | USB3.1 GEN2 HUB_NO PD_NO TYPE C | 1065 Więcej na zamówienie |
|
| ENC28J60T-I/SO | IC ETHERNET CTRLR W/SPI 28-SOIC | 916 Więcej na zamówienie |
|
| 88LX5153A0-BUU2C000 | IC G.HN CONTROLLER RGMII/SGMII | 917 Więcej na zamówienie |
|
| MAX3140EEI+T | IC UART W/RS485 28-QSOP | 951 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C65621-56LTXI | USB BUS CONTROLLER, CMOS | 1039 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10975 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $19.34000 | $19.34 |
| 25 | $16.11417 | $402.85425 |
| 100 | $14.65042 | $1465.042 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.