Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ADV7283WBCPZ-RL |
| LIXINC Part # | ADV7283WBCPZ-RL |
| Producent | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | obwody scalone › interfejs - kodeki |
| Opis | IC SDTV DECODER 10BIT 32-LFCSP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ADV7283WBCPZ-RL Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ADV7283WBCPZ-RL |
| Marka: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | interfejs - kodeki |
| Producent: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| seria: | Automotive |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ: | Video Decoder |
| interfejs danych: | I²C |
| rozdzielczość (bity): | 10 b |
| liczba adc / dac: | 1 / 0 |
| sigma delta: | No |
| stosunek s/n, adcs / dacs (db) typ: | - |
| zakres dynamiki, adcs / dacs (db) typ: | - |
| napięcie - zasilanie, analogowe: | 1.71V ~ 1.89V |
| napięcie - zasilanie, cyfrowe: | 1.71V ~ 1.89V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 32-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 32-LFCSP (5x5) |
| CS42516-CQZ | IC CODEC S/PDIF RCVR 64LQFP | 991 Więcej na zamówienie |
|
| TLV320AIC3254IRHBT | IC STEREO AUDIO CODEC 1.8V 32QFN | 8306 Więcej na zamówienie |
|
| PCM3010DBR | IC STEREO AUD CODEC 24BIT 24SSOP | 812 Więcej na zamówienie |
|
| HMP9701CN | AC97 AUDIO CODEC | 1409 Więcej na zamówienie |
|
| N681386DG TR | IC CODEC SGL PROGR 48LQFP | 831 Więcej na zamówienie |
|
| AD1836AASRL | MULTICHANNEL 96 KHZ CODEC | 1700 Więcej na zamówienie |
|
| TLV320AIC14CDBTRG4 | IC CODEC 16BIT 26KSPS 30-TSSOP | 967 Więcej na zamówienie |
|
| STAC9783S-LA2 | STAC9783 - AC 97 CODEC | 994 Więcej na zamówienie |
|
| TLV320AIC24KIPFBR | IC CODEC 16BIT DUAL PROG 48-TQFP | 1114 Więcej na zamówienie |
|
| CS42324-CQZ | 10-IN, 6-OUT, 2 VRMS AUDIO CODEC | 1643 Więcej na zamówienie |
|
| AD1838AAS-REEL | 2 ADC, 8 DAC, 24-BIT - CODEC | 10471 Więcej na zamówienie |
|
| W681310RG | IC VOICEBAND CODEC 3V 1CH 20SSOP | 802 Więcej na zamówienie |
|
| TLV320AIC3206IRSBR | IC STEREO AUD CODEC LP 40WQFN | 3631 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10955 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.00500 | $7.005 |
| 5000 | $7.00500 | $35025 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.