Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 74HC2G66DC,125 |
| LIXINC Part # | 74HC2G66DC,125 |
| Producent | Nexperia |
| Kategoria | obwody scalone › interfejs - przełączniki analogowe, multipleksery, demultipleksery |
| Opis | IC SWITCH DUAL SPST 8VSSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 74HC2G66DC,125 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 74HC2G66DC,125 |
| Marka: | Nexperia |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | interfejs - przełączniki analogowe, multipleksery, demultipleksery |
| Producent: | Nexperia |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| obwód przełącznika: | SPST - NO |
| układ multipleksera/demultipleksera: | 1:1 |
| liczba obwodów: | 2 |
| rezystancja w stanie włączenia (maks.): | 70Ohm |
| dopasowanie kanał do kanału (δron): | 3Ohm |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze (v+): | 2V ~ 10V |
| napięcie - zasilanie, podwójne (v±): | - |
| czas przełączania (ton, toff) (maks.): | 20ns, 27ns |
| -3dB przepustowość: | 200MHz |
| wtrysk ładunku: | - |
| pojemność kanału (cs(off), cd(off)): | - |
| prąd - upływ (jest(wyłączony)) (maks.): | 1µA |
| przesłuch: | -60dB @ 1MHz |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-VSSOP |
| MAX4621ESE+ | IC SWITCH DUAL SPST 16SOIC | 5811523 Więcej na zamówienie |
|
| DG441DVZ | IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP | 887 Więcej na zamówienie |
|
| NX3L2G384GT,115 | MULTIPLEXERS/SWITCHES, 2 FUNC, C | 1834 Więcej na zamówienie |
|
| HI9P0508-9 | SINGLE 8-CHANNEL CMOS ANALOG MUX | 4127 Więcej na zamówienie |
|
| ADG221KR | QUAD SPST SWITCH | 8099 Więcej na zamówienie |
|
| HI3-0547-5Z | IC MULTIPLEXER DUAL 8X1 28DIP | 938 Więcej na zamówienie |
|
| SN74LVC1G66YEPR | SPST, 1 FUNC, 1 CHANNEL, CMOS | 12988 Więcej na zamówienie |
|
| ADG212AKNZ | IC SWITCH QUAD SPST 16DIP | 1364 Więcej na zamówienie |
|
| ADG708BRU-REEL | SINGLE-ENDED MUX,8 CHANNEL | 9962 Więcej na zamówienie |
|
| MAX319CPA | MAX319 PRECISION ANALOG SWITCH | 4654 Więcej na zamówienie |
|
| ADG904BCP-R | 4:1 MUX/SP4T | 27205 Więcej na zamówienie |
|
| HI-8197PCTF | IC ANALOG SWITCH 4 X SPST 16CSP | 885 Więcej na zamówienie |
|
| HI3-0508-5Z | IC MULTIPLEXER 8X1 16DIP | 1138 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 13911 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.41000 | $0.41 |
| 3000 | $0.22320 | $669.6 |
| 6000 | $0.20880 | $1252.8 |
| 15000 | $0.19440 | $2916 |
| 30000 | $0.18432 | $5529.6 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.