Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MC74HC4316AFELG |
| LIXINC Part # | MC74HC4316AFELG |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › interfejs - przełączniki analogowe, multipleksery, demultipleksery |
| Opis | SPST, 4 FUNC, 1 CHANNEL, CMOS |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MC74HC4316AFELG Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MC74HC4316AFELG |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | interfejs - przełączniki analogowe, multipleksery, demultipleksery |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Obsolete |
| obwód przełącznika: | SPST - NO/NC |
| układ multipleksera/demultipleksera: | 1:1 |
| liczba obwodów: | 4 |
| rezystancja w stanie włączenia (maks.): | 90Ohm |
| dopasowanie kanał do kanału (δron): | 15Ohm |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze (v+): | 2V ~ 6V |
| napięcie - zasilanie, podwójne (v±): | ±2V ~ 6V |
| czas przełączania (ton, toff) (maks.): | - |
| -3dB przepustowość: | 160MHz |
| wtrysk ładunku: | - |
| pojemność kanału (cs(off), cd(off)): | 10pF |
| prąd - upływ (jest(wyłączony)) (maks.): | 100nA |
| przesłuch: | -80dB @ 1MHz |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-SOEIAJ |
| SN74HC4066DRE4 | IC SWITCH QUAD 1X1 14SOIC | 844 Więcej na zamówienie |
|
| ADG742BKSZ5-REEL7 | IC SWITCH SPST SC70-5 | 3378 Więcej na zamówienie |
|
| HV2721/R4X | 16-CH 300V MUX (SPST), ONE BLEED | 1430 Więcej na zamówienie |
|
| ADG436BR | 15V DUAL SPDT SWITCH | 886 Więcej na zamówienie |
|
| FSA2467UMX-FS | 0.4OHM LOW-VOLTAGE DUAL DPDT ANA | 441526 Więcej na zamówienie |
|
| MAX359CWE+ | IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SOIC | 2923468 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4595DBVRG4 | IC SWITCH SPST SOT23-5 | 891 Więcej na zamówienie |
|
| HI1-0506-4 | SINGLE 16-CHANNEL CMOS ANALOG MU | 805 Więcej na zamówienie |
|
| ADG1213YRUZ-REEL7 | IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP | 2855 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4052AEEE+ | IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16QSOP | 3572 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4543ESA+ | IC SWITCH DUAL SPST 8SOIC | 826 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4520EUA+ | IC SWITCH SPST 8UMAX | 1068 Więcej na zamówienie |
|
| NLAS5223BMNR2G | IC SWITCH DUAL SPDT 10WQFN | 3706 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 13232 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29000 | $0.29 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.