Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MAX4523CSE+ |
| LIXINC Part # | MAX4523CSE+ |
| Producent | Maxim Integrated |
| Kategoria | obwody scalone › interfejs - przełączniki analogowe, multipleksery, demultipleksery |
| Opis | IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MAX4523CSE+ Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MAX4523CSE+ |
| Marka: | Maxim Integrated |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | interfejs - przełączniki analogowe, multipleksery, demultipleksery |
| Producent: | Maxim Integrated |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| obwód przełącznika: | SPST - NO/NC |
| układ multipleksera/demultipleksera: | 1:1 |
| liczba obwodów: | 4 |
| rezystancja w stanie włączenia (maks.): | 100Ohm |
| dopasowanie kanał do kanału (δron): | 1Ohm |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze (v+): | 2V ~ 12V |
| napięcie - zasilanie, podwójne (v±): | ±2V ~ 6V |
| czas przełączania (ton, toff) (maks.): | 80ns, 30ns |
| -3dB przepustowość: | - |
| wtrysk ładunku: | 1pC |
| pojemność kanału (cs(off), cd(off)): | 2pF, 2pF |
| prąd - upływ (jest(wyłączony)) (maks.): | 1nA |
| przesłuch: | -90dB @ 100kHz |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-SO |
| 74HCT4067D,118 | IC MUX/DEMUX 1X16 24SOIC | 848 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4606CSE | QUAD, SPST ANALOG SWITCH | 984 Więcej na zamówienie |
|
| ADG794BRQZ-REEL | LOW VOLTAGE, 300 MHZ QUAD 2:1 MU | 95444 Więcej na zamówienie |
|
| NLAS4783MN1R2G | IC SWITCH TRIPLE SPDT 16QFN | 16643960 Więcej na zamówienie |
|
| MAX312ESE | SPST ANALOG SWITCH | 1325 Więcej na zamówienie |
|
| DG413HSDJ-E3 | IC SWITCH QUAD SPST 16-DIP | 970 Więcej na zamówienie |
|
| 74HCT4316PW,118 | IC SWITCH QUAD 1X1 16TSSOP | 1217 Więcej na zamówienie |
|
| TS5A3157DCKRE4 | IC SWITCH SPDT SC70-6 | 975 Więcej na zamówienie |
|
| ADG452BRZ | IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC | 2099 Więcej na zamówienie |
|
| ADG441BN | QUAD SPST SWITCH | 2490 Więcej na zamówienie |
|
| MC74HC4066F | ANALOG SWITCH QUAD SPST 14PIN SO | 3302 Więcej na zamówienie |
|
| MIC2526-2BM | DUAL USB POWER CONTROL SWITCH | 99865 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4611EPD+ | MAX4611 LOW-VOLTAGE, QUAD, SPST | 2145 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 32722636 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.98000 | $1.98 |
| 10 | $1.78314 | $17.8314 |
| 50 | $1.68243 | $84.1215 |
| 100 | $1.43338 | $143.338 |
| 250 | $1.34594 | $336.485 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.